تغییر پست هافبک پرسپولیس با مازاد شدن مهدی شریفی

پس از اعلام سومین بازیکن مازاد پرسپولیس و جدایی مهدی شریفی از این تیم، به نظر می‌رسد وحید امیری هافبک سرخپوشان فصل آتی در پست جدیدی به میدان خواهد رفت...

با مازاد شدن مهدی شریفی، احتمالا پست هافبک پرسپولیس تغییر خواهد کرد.
به گزارش مدال، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس با نظر سرمربی این تیم تغییر پست خواهد داد.
گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی نام مهدی شریفی را در لیست مازاد سرخپوشان قرار داد که ترافیک شدید در خط هافبک این تیم دیده می‌شود. با توجه به همین مسئله هم خیلی‌ها فکر می‌کردند سرمربی آرژانتینی بعد از سروش رفیعی، یک هافبک دیگر از تیمش را نیز در لیست مازاد قرار دهد، اما او به شکل دیگری این کار را انجام داد.
کالدرون وقتی دوندگی و بازی هجومی وحید امیری را در تمرینات و بازی‌های دوستانه تیمش دید، تصمیم گرفت او را به خط حمله برده و جایگزین مهدی شریفی کند. در واقع او با این کار هم از ترافیک خط هافبک تیمش کم کرد و هم اینکه خط کیفیت خط حمله سرخپوشان را بالاتر برد. علاوه بر این به زودی یک مهاجم خارجی هم به لیست پرسپولیس اضافه خواهد شد تا این تیمی با ترکیبی کامل وارد نوزدهمین دوره لیگ برتر شود.
با شرایط موجود وحید امیری، علی علیپور، امیر روستایی، سعید کریمی و مهاجم خارجی مدنظر کالدرون نفرات پرسپولیس در خط حمله خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: متاسفانه شرایط تیم خوب نیست/ می‌خواستند مجسمه‌مان را بسازند!

تگ ها


پرسپولیس لیست مازاد پرسپولیس وحید امیری مهدی شریفی گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال