تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی

باشگاه الدحیل قطر درصدد است با پایان قرارداد دو بازیکن شاخص تیم فوتبال چلسی آن‌ها را به جمع بازیکنانش اضافه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق گزارش نشریات انگلیسی پدرو رودریگز ستاره اسپانیایی تیم فوتبال چلسی موردعلاقه مسئولان باشگاه متمول قطری یعنی الدحیل قرار گرفت است. 


 این در شرایطی است که پدرو در پایان فصل جاری و پس از پایان قرارداد خود با باشگاه لندنی، یک بازیکن آزاد به شمار خواهد رفت و همین موضوع برشدت این گمانه‌زنی‌ها افزوده است.


در این گزارش‌ها همچنین آمده است که هم‌تیمی برزیلی‌اش، ویلیان در پایان فصل جاری نیز در حال فروش است و او همچنین ممکن است یکی از بازیکنان موردعلاقه الدحیل برای عقد قرارداد باشد.


ویلیان برزیلی (۳۱ ساله) در سال ۲۰۱۳ از باشگاه اوکراینی شاختار دونتسک به چلسی پیوست و پدرو رودریگز (۳۲ ساله) پس از درخشش فوق‌العاده با باشگاه سابق خود بارسلونا در سال ۲۰۱۵ به باشگاه لندن آمد.


 گفتنی است که باشگاه الدحیل در دو فصل گذشته دو قرارداد با بسیار سنگین با دو بازیکن مطرح فوتبال منعقد کرده است. الدحیل پیش‌ازاین ستاره مراکشی یوونتوس به نام مهدی بن عطیه را به خدمت گرفت و در فصل جاری نیز با مهاجم برجسته فوتبال کرواسی ماریو مانژوکیچ قراردادی دوساله را منعقد کرد و همین امر نشان می‌دهد که این باشگاه قطری ابایی از به خدمت گرفتن بازیکنان مطرح شاغل در اروپا را ندارد خصوصاً اینکه هر چه به آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نزدیک‌تر می‌شویم این دست انتقالات طبیعی است که افزایش پیدا کند.

بیشتر بخوانید:
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


الدحیل پدرو رودریگس فوتبال جهان قطر چلسی نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ویلیان پدرو الیزر رودریگز لدسما چلسی الدحیل Stars League لیگ برتر فوتبال