تماس بارسلونا با رایولا این بار برای مویس کین

مویس کین ستاره جوان یوونتوس تنها یک سال دیگر قرارداد دارد و بارسلونا از طریق رایولا شرایط او را جویا شده است...

ستاره جوان بیانکونری در رادار بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش مدال، مویس کین، مهاجم جوان بیانکونری در نیم فصل دوم و در ترکیب یوونتوس عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه داد و موفق شد در 14 بازی در ترکیب یوونتوس 7 گل به ثمر رسانده و این درخشش به یووه کمک کرد تا هشتمین عنوان متوالی سری آ را به دست آورد.

اما با بازگشت گونسالو ایگواین و احتمال انتقال مائورو ایکاردی به تورین، شرایط برای قرار گرفتن مویس کین در ترکیب اصلی دشوار است. امروز جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد نمایش‌های فوق العاده مویس کین باعث شده بارسلونا شرایط خرید این بازیکن را جویا شود.

مدیران بارسا با مینو رایولا در مورد جذب مویس کین تماس گرفته‌اند اما یوونتوس علاقه‌ای ندارد در دراز مدت مالکیت این ستاره آینده دار را از دست بدهد. البته خود مویس کین تمایل زیادی به بازی کردن در لالیگا دارد و سویا نیز ممکن است یکی از مقاصد احتمالی خرید این بازیکن باشد.

مویس کین تنها یک سال دیگر با یوونتوس قرار دارد و اگر بیانکونری موفق به تمدید قرارداد با وی در ماه های آتی نشود، امکان حفظ وی در سال بعد وجود نخواهد داشت. آرسنال و اورتون از دیگر تیم‌هایی بوده‌اند که در ماه‌های اخیر برای خرید مویس کین ابراز علاقه کرده‌اند.

اخبار مرتبط:

رقابت بایرن مونیخ و بارسلونا بر سر ستاره لورکوزن

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان بیانکونری مینو رایولا مویس کین یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال