تمدید رقابت‌های سری آ ایتالیا تا ۲ آگوست

فدراسیون فوتبال ایتالیا رقابت های فصل ۲۰-۲۰۱۹ سری آ را تا تاریخ ۲ آگوست (۱۱ مرداد) تمدید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، امروز در بیانیه از همه فدراسیون عضو خواست که همه رقابت هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده را به پایان برسانند؛ هرچند دستورالعملی هم برای کشورهایی که قادر به این کار نیستند، صادر شده است.

ساعاتی پس از آن بود که اعضای فدراسیون فوتبال ایتالیا در جلسه ای ویدئویی حضور پیدا رکردند و گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون، تایید کرد که برای به پایان رساندن رقابت های سری آ، مدت این لیگ تمدید می شود.

در بیانیه گراوینا اینطور آمده است:" دنیای فوتبال با مسئولیت پذیری و بی وقفه در تلاش است تا راه حلی قابل اجرا و واقعی برای بحران کرونا پیدا کند؛ از جمله راه حلی برای نجات دادن رقابت های فصل ۲۱-۲۰۲۰. من از وزیر ورزش، وینچنزو اسپادافورا، به خاطر توجهی که در جلسه روز چهارشنبه به ما داشتند، تشکر می کنم؛ جلسه ای که ما شرایط مان را به طور دقیق توضیح دادیم. ما می خواهیم در شرایط ایمن به بازی های برگردیم زیرا این حس مشترکی است که در همه وجود دارد و توسط نهادهای بین المللی که فوتبال ایتالیا عضوی از آن است، از ما خواسته می شود."

قرار است تیم های سری آ از روز ۴ می (۱۴ اردیبهشت) تمرینات شان را از سر بگیرند؛ روزی که قرنطینه اجباری در ایتالیا قرار است به پایان برسد.

همچنین اتحادیه بازیکنان حرفه ای سری آ قرار است در مورد تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان در روز ۳۰ ژوئن (۹ تیر) به پایان می رسد، جلسه ای برگزار کند.

بیشتر بخوانید:
زانتی: بارسلونا؟ لائوتارو از اینتر راضی است
بشیکتاش وانمود می‌کند کاریوس لولو خورخوره است! 

تگ ها


آث میلان اینتر میلان فوتبال جهان سری آ قرنطینه کرونا سری آ فوتبال