جنون رئیس باشگاه رئال در روزهای باقیمانده تا پایان نقل‌وانتقالات

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید عزم خود را برای جذب نیمار جونیور جذب کرده و برای تحقق آن حاضر است دست به اعمال جنون‌آمیز بزند....

به گزارش مدال؛ ناکامی‌های «نیمار جونیور» در پاری‌سن‌ژرمن در ارائه نمایش‌های خوبش، باعث شده که تیم فرانسوی به دنبال فروش او و جذب ستاره دیگری باشد. از باشگاه‌های بارسلونا و رئال مادرید به عنوان مشتری‌های اصلی جونیور نام برده می‌شود که البته شانس طرف مادریدی برای جذب ستاره برزیلی بسیار بیشتر از طرف کاتالانی گزارش شده است.

حال «مارکا» مدعی شده که معاوضه ستاره برزیلی و «لوکا مودریچ» در دستور کار قرار گرفته است. بر اساس گزارش مارکا، پاریسی‌ها علاوه بر مودریچ خواستار حضور «وینیسیوس جونیور» نیز شده‌اند اما این درخواست از سوی مادریدی‌ها رد شده است و به همین دلیل حالا «کاسمیرو» به لیست مذاکره اضافه شده است.

در این بین یکی از کارشناسان فوتبال اسپانیا در این خصوص اظهار نظر جالب کرده؛ «سرخیو موندالتا» در این خصوص گفت: «رئال مادرید در کمربند میانی با کمبود بازیکن خلاق و بازی‌ساز مواجه است و در چنین شرایطی واگذاری مودریچ و یا کاسمیرو یک دیوانگی و جنون محض است. البته فلورنتینو پرس نشان داده که به جنون‌هایی از این دست علاقه خاصی دارد و شاید این معاوضه به زودی نهایی شود.»

بیشتر بخوانید:

کابوسی که خواب را از چشمان نیمار ربوده!

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لوکا مودریچ Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال