حمایت مدافع بارسلونا از تعویق ال‌کلاسیکو

کلمنت لنگله مدافع بارسلونا از تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا برای تعویق جدال حساس ال‌کلاسیکو به دلیل شرایط امنیتی حاکم بر ایالت کاتالونیا حمایت کرد....

به گزارش مدال، پس از محکومیت 9 تن از رهبران سیاسی کاتالونیا به تحمل حبس به جرم جدایی‌طلبی و تشویش اذهان عمومی، مردم این ایالت دست به تظاهرات گسترده‌ای زده‌اند و به همین دلیل جدال حساس و تاریخی ال‌کلاسیکو که قرار بود روز چهارم آبان در نیوکمپ برگزار شود، فعلاً به روز 27 آذرماه موکول شده است.

ابتدا لالیگا تصمیم داشت این دیدار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به جای نیوکمپ برگزار شود اما هر دو باشگاه با آن مخالفت کردند تا در نهایت تعویق این دیدار تایید شود.

در همین راستا «کلمنت لنگله» مدافع بارسلونا در مصاحبه با «مارکا» این تصمیم را مناسب خواند و گفت: «مدت کوتاهی است که در کاتالونیا زندگی می‌کنم بنابراین درباره شرایط سیاسی نمی‌توانم صحبت کنم ولی با توجه به اتفاقات اخیر تعویق بازی بهترین تصمیم بود. من هر زمان که لالیگا و فدراسیون تصمیم بگیرند از بازی در ال‌کلاسیکو خوشحال خواهم بود اما باید در وهله اول تصمیم گرفته شود و سپس ما آن را خواهیم پذیرفت.»

بارسلونا روز گذشته با برتری برابر ایبار به دلیل شکست رئال مادرید مقابل مایورکا، به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

بیشتر بخوانید:

تعویق زمان الکلاسیکو به دلیل ناآرامی‌ها در کاتالونیا

تگ ها


ال کلاسیکو ال‌کلاسیکو تاریخ برگزاری ال‌کلاسیکو تعویق ال کلاسیکو کلمنت لنگله بارسلونا بارسا آبی و اناری‌ها بلوگرانا کاتالونیا ایالت کاتالونیا جدایی طلبان کاتالونیا رئال مادرید کهکشانی‌ها لالیگا فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال