دبیرکل سابق، سرپرست آینده تیم ملی؟

در حالی که دو سه ماهی از خروج ابراهیم شکوری از دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گذرد در رابطه پست جدید وی گمانه زنی هایی انجام شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از بلند شدن ابراهیم شکوری از پشت میز دبیرکلی فدراسیون فوتبال این روزها اخبار متفاوتی درباره پست های بعدی او به گوش می رسد. یکی از پست ها، سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران است. شکوری در این باره گفت: بعد از این که این جایجایی صورت گرفت درباره این موضوع یکی دو جلسه خیلی خوب با آقای بهاروند داشتم، در زمانی که من عهده دار مسئولیت بودم و با تمام توانم به کار مشغول بودم و همین موضوع باعث شده بود تا از من شناختی داشته باشند.

او ادامه داد: به هرحال آقای بهاروند در حال حاضر سرپرست فدراسیون فوتبال هستند و تاکید داشتند که بنده کارمند فدراسیون فوتبال هستم و باید در فدراسیون فوتبال حضور داشته باشم. در سوی دیگر به دلیل اینکه بنده در دوسالی که در فدراسیون فوتبال مشغول به کار بودم حتی یک روز هم به مرخصی نرفته بودم از ایشان مرخصی گرفتم تا در صورتی که او بتواند جایگاه جدید بنده به عنوان کارمند فدراسیون فوتبال را معرفی  کند در مرخصی باشم تا هم به نوعی ریکاوری کرده باشم و هم اینکه انشالله بتوانم به فوتبال ایران خدمت کنم.

شکوری درباره عضویت در هیات مدیر باشگاه پرسپولیس نیز گفت: واقعیت این است که در حال حاضر نمی خواهم در این رابطه صحبت کنم و چون تصمیم گیرنده دوستان دیگر هستند و اگر من بخواهم در این باره صحبت کنم ایجاد حاشیه کند. به هرحال این روزها فوتبال در دنیا به حالت تعلیق درآمده است اصولا خبر زیادی در فوتبال نیست و فکر می کنم اگر بخواهیم در رابطه با موضوع سرپرستی تیم ملی، عضو هیات مدیره پرسپولیس و چند پست دیگر که صحبت از آن بود حرفی بزنیم تا انشالله ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:
تمرینات مخفیانه پیکان چگونه لو رفت؟
پرسپولیس-برانکو؛ داستانی که ادامه دارد

تگ ها


ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فدراسیون فوتبال فوتبال