در انتظار رای CAS؛ پادوانی بمب ساعتی استقلال

درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری از سوی پادوانی بیشتر از آنچه که تصور می‌شود خطرناک است و ممکن است این پرونده برای استقلال دردسرهای زیادی ایجاد کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، لئوناردو پادوانی، مدافع پیشین آبیها که به شدت از شرایط کنونی ناراضی است و برای نقص عضوی که در جریان دیدار استقلال و فولاد پیدا کرد و برای همیشه سلامتی اش را از دست داد حالا درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری دارد و باوجود رد ادعای او از سوی کمیته انضباطی فیفا، وی شکایتش را یکبار دیگر و اینبار از طریق دادگاه عالی ورزش طرح کرد.

گرچه تاکنون کمتر پیش آمده دادگاه ویژه ورزش (CAS) آرای کمیته انضباطی فیفا را شکسته باشد، اما باتوجه به خاص بودن این پرونده و نقص عضو دائمی پادوانی، این خطر استقلال را تهدید می کند که CAS رایی صادر کند که خیلی خوشایند استقلال نباشد. 

پادوانی که خاطرات خوشی از دوران بازیگری اش برای هواداران استقلال ساخت و بعد از آن هم خیلی منطقی با شرایطش کنار آمد و تاکنون هم مشکل و دردسری برای این تیم و هوادارانش نداشته، حالا کاسه صبرش لبریز شده و به دنبال دریافت این غرامت سنگین می باشد. غرامتی که اگر مورد تایید قرار گیرد، باشگاه استقلال را با یک چالش بسیار بزرگ مواجه خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس توان دریافت غرامت از استوکس را ندارد؟
ابراهیمی: مقابل مراکش نمی‌توانستم نفس بکشم 

تگ ها


پادوانی تیم فوتبال استقلال تهران دادگاه عالی ورزش فوتبال ایران استقلال CAS استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال