درخشش مهدی شریفی در هفته اول لیگ آذربایجان

مهدی شریفی که به تازگی از پرسپولیس تهران جدا شد و به سومقاییت آذربایجان پیوست، توانست در اولین بازی برای این تیم بدرخشد و عامل پیروزی تیمش شود....

به گزارش مدال، در یکی از دیدارهای هفته اول لیگ برتر آذربایجان، تیم سومقاییت که مهدی شریفی، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس را از ابتدا در راس خط حمله داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم شهر قبله، مهمان تیم قبله بود.
سومقاییت که در نقل و انتقالات تابستانی مهدی شریفی را به خدمت گرفته، در نخستین بازی فصل با نمایش فوق‌العاده او مواجه شد و در دقیقه ۱۳ روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین و پشت محوطه جریمه، با ضربه سر تماشایی مهاجم ایرانی خود به گل رسید.

شریفی که انگیزه زیادی برای خودنمایی در نخستین سال لژیونر شدن داشت، در دقیقه ۲۹ این بار توپ ارسالی از سمت راست زمین را با تکل و دخالت به موقع از مقابل محوطه ۶ قدم تبدیل به گل کرد تا سومقاییت را با دو گل از گابال پیش بیندازد.
یاران شریفی در نیمه دوم و در حالی که از دقیقه ۸۴ با یک اخراجی به کارشان ادامه می‌دادند، موفق شدند برتری ۲ بر صفر مقابل گابال را حفظ کنند تا در نخستین مسابقه فصل لیگ برتر آذربایجان به ۳ امتیاز دست یابند.

بیشتر بخوانید:
مهدی شریفی: قسمت این بود که امسال در لیگ آذربایجان بازی کنم

 

تگ ها


اخبار لژیونر های فوتبال ایران اخبار لژیونرها عملکرد لژیونرها فوتبال