درخواست کاویانپور از هواداران پرسپولیس

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: مایلی کهن جوانان زیادی به فوتبال ایران معرفی کرد اما خیلی ها از او انتقاد کردند....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، حامد کاویان‌پور درباره وضعیت فعلی تیم فوتبال پرسپولیس و حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت این تیم اظهار داشت: تغییری که در پرسپولیس صورت گرفت، از نظر من دلچسب و قشنگ بود. این را به خاطر ورود آدم‌هایی می‌گویم که از جنس پرسپولیس هستند. گل‌محمدی و حمید مطهری از بازیکنان سابق پرسپولیس و مربیان خوشنام فوتبال ایران هستند که همیشه بدون حاشیه بودند. داود فنایی هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده است و من برای این کادر، آرزوی موفقیت دارم. مطهری در هر گروهی که بوده، وظیفه‌اش را به خوبی انجام داده است، فنایی نیز کارش را بلد است و گل‌محمدی هم که کارنامه‌اش مشخص است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند با گل‌محمدی قهرمان لیگ برتر شود یا خیر، تصریح کرد: مطمئناً این کار شدنی است، اما مسئله مهم، حمایت از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس است. شما می‌بینید مربیان خارجی چگونه حمایت می‌شوند و اعتقاد دارم از گل‌محمدی و همکارانش باید همین‌گونه حمایت شود. هواداران در این زمینه نقش مهمی دارند. پرسپولیس صدرنشین لیگ است و برای ادامه بازی‌ها باید به خوبی حمایت شود.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: مربیان ایرانی هم می‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند. مگر محمد مایلی‌کهن در جام ملت‌های آسیا در سال 1996 نتایج بدی گرفت؟ فوتبال ما از آن سال تکانی اساسی خورد و مایلی‌کهن جوانان زیادی را در آن زمان معرفی کرد. هر چند خیلی‌ها از این مربی انتقاد کردند. ما باید به مربیان خودمان هم اعتماد کنیم.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد: با امید به مالزی سفر می کنیم

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس حامد کاویانپور یحیی گل محمدی حمید مطهری داوود فنایی پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال