دومینوی جذاب و هیجان‌انگیز در بازار نقل‌وانتقالات اروپا

پنجره نقل‌وانتقالات در این تابستان هنوز آنطور که باید و شاید توجهات را به خود جلب نکرده اما هر لحظه ممکن است از دومینویی جذاب و هیجان‌انگیز پذیرایی کند....

به گزارش مدال؛ پنجره نقل‌وانتقالات در این تابستان بیشتر شبیه سدی در آستانه شکستن بوده و به همین دلیل نیز هر لحظه امکان وقوع یک سیل می‌رود. گرچه چند انتقال بزرگ تا اینجا رخ داده اما واقعیت امر این‌ست که بازار آنچنان که انتظار می‌رفت تکان نخورده.

با این حال فراموش نکنید که همواره یک انتقال بزرگ می‌تواند با خود موج بزرگی را به همراه بیاورد و حالا انتقال «پائولو دیبالا» به تاتنهام نیز شاید تاثیر دلخواه را در بازار بگذارد. در واقع باشگاه‌های زیادی وجود دارند که منتظر انتقالی همانند انتقال دیبالا هستند تا در بازار ادامه فعالیت دهند زیرا شرایط‌شان به چنین انتقالی مشروط است.

شرایط پیرامون انتقال دیبالا ساده به نظر می‌رسد؛ تاتنهام با یوونتوس تماس گرفته و درباره احتمال انتقال او با 80 میلیون پوند پرس‌وجو کرده است. انتقالی که می‌تواند اسپرز را یک گام به کسب قهرمانی در سال آینده نزدیک کند. یوونتوس نیز با فروش ستاره آرژانتینی خود مخالفتی ندارد چرا که حالا ستاره‌ای همچون «کریستیانو رونالدو» را در ترکیبش می‌بیند. ضمن اینکه فروش دیبالا به یوونتوس این امکان را می‌دهد تا در بازار نقل‌وانتقالات همچنان فعال بماند و به خرید بازیکنی همچون «پل پوگبا» قوی‌تر از گذشته بیاندیشد.

تنها مشکل در راه خرید پوگبا مبلغ درخواستی منچستریونایتد است؛ شیاطین‌سرخ ارزش او را 180 میلیون پوند تعیین کرده‌اند و پرداخت این مبلغ برای یوونتوس غیرممکن است، مگر اینکه با فروش چند بازیکن بخشی از مبلغ را تامین کنند. انتقال 80 میلیون پوندی دیبالا می‌تواند بخشی از مبلغ جذب هافبک فرانسوی را فراهم کند.

این دومینو البته قطعاً به همینجا ختم نخواهد شد؛ جدایی پوگبا از منچستریونایتد، سرخ‌های شهر منچستر را مجبور می‌کند تا به دنبال خرید یک هافبک جدید باشند. در اینجاست که نام «کریستین اریکسن» به میان می‌آید، ستاره‌ای که یک سال دیگر با تاتنهام قرارداد دارد ولی احتمال جدایی‌اش در این تابستان بسیار بالاست.

در واقع می‌توان گفت که آینده به هیچ عنوان مشخص نیست اما این امکان وجود دارد که دومینوی جذابی رقم بخورد؛ انتقال اریکسن به منچستریونایتد، پوگبا به یوونتوس و دیبالا به تاتنهام، دومینویی که قطعاً تابستان را بسیار جذاب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

صدر جدول نقل و انتقالات اروپا در دست ستاره‌های جوان

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات کریستین اریکسن کریستین اریکسن پل پوگبا پائولو دیبالا تاتنهام منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال