رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها

رئال مادرید با پیروزی خانگی مقابل ویارئال قهرمان لالیگا لقب گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید امشب در چهارچوب هفته هفتم لالیگا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو میزبان بسیار عالی بود که این بازی نهایتا با نتیجه 2-1 سود رئال مادرید خاتمه یافت تا این تیم سی و چهارمین قهرمانی خود را در رقابت های لالیگا را کسب کرده باشد.

بازی متعادل آغاز شد اما این تیم میزبان یعنی رئال مادرید بود که در دقیقه 4 اولین موقعیت خود را خلق کرد و در حالی که دنی کارواخال قصد داشت توپ را از بالای سر دروازه بان ویارئال عبور دهد اما آسنخو هوشیار بود و ضربه او را مهار کرد.

در دقیقه 7 بازی لوکا مودریچ حرکتی را از جناح راست زمین انجام داد و توپ را برای کریم بنزما ارسال کرد که ضربه آرام این ستاره فرانسوی در اختیار آسنخو قرار گرفت.

در دقیقه 15 بازی کاسمیرو توپی را برای کریم بنزما ارسال کرد که ضربه والی این بازیکن با فاصله بسیار زیاد از کنار دروازه عبور کرد.

اولین موقعیت مهم رئالی ها در دقیقه 16 شکل گرفت؛ جایی که لوکا مودریچ از پشت محوطه جریمه شوت فوق العاده ای را روانه دروازه ویارئال کرد که البته این توپ با درخشش آسنخو راهی کرنر شد.

در در دقیقه 29 بازی اما بالاخره گل اول رئال مادرید توسط ستاره این روزهای این تیم یعنی کریم‌بنزما به ثمر رسید. بنزما بعد از توپ گیری فوق‌العاده کاسمیرو در میانه میدان و روی پاس خوب لوکا مودریچ با یک ضربه تمام کننده و عالی برای تیم زین الدین زیدان گلزنی کرد.

بعد از گل رئال مادرید بازی متعادل دنبال شد و مسابقه در پایان نیمه اول با همان تک گل کریم بنزما به سود شاگردان زین الدین زیدان خاتمه یافت.

در دقیقه 54 بازی اولین موقعیت مهم رئال مادرید در نیمه دوم شکل گرفت. دنی کارواخال روی پاس فوق العاده لوکا مودریچ به درون محوطه ویارئال نفوذ کرد و بعد از یک سر توپ خوب ضربه اش را روانه دروازه آسنخو کرد که باز هم این دروازه بان بهتر عمل کرده و توپ را دفع کرد.

در دقیقه 73 بازی سرخیو راموس پیش تاخته به درون محوطه جریمه ویارئال نفوذ کرد و با خطای مدافع حریف روبرو شد تا رئال به یک پنالتی دست یافته باشد. خود مدافع اسپانیایی پشت توپ ایستاد و به شکل جالب پنالتی را برای کریم بنزما پاس داد اما داور به دلیل حرکت زودتر مهاجم فرانسوی خطا اعلام کرده و دستور تکرار پنالتی را داد. بعد از این اتفاق کریم بنزما پشت ضربه ایستاد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

چند لحظه بعد از گل دوم رئال مادرید آنها می‌توانستند گل سوم را هم به ثمر برساند اما ضربه محکم تونی کروس با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

در حالی که بازی متعادل دنبال می شد، این ویارئال بود که موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند. ایبورا با یک ضربه سر فوق العاده و مهار نشدنی موفق به انجام این مهم شد.

ویارئال می توانست چند لحظه بعد گل تساوی را وارد دروازه رئال کند اما روی کش و قوس در محوطه جریمه رئالی‌ها شوت بازیکن این تیم راهی اوت شد تا بازی با همان نتیجه 2-1 دنبال شود.

در دقیقه 93 بازی اما این واکنش استثنایی و بی نظیر تیبو کورتوا بود که دروازه رئال مادرید را نجات داد و اجازه نداد که گل تساوی بخش ویارئال به ثمر برسد.

در دقیقه 94 بازی رئال مادرید روی حرکت فوق‌العاده وینیسیوس جونیور و ضربه مارکو آسنسیو به گل سوم دست یافت اما پیش از آن کریم بنزما مرتکب خطای هند شده بود و همین موضوع باعث شد که داور خطای هند اعلام کند تا بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان برسد.

بیشتر ببینید:
گل اول رئال مادرید به ویارئال توسط بنزما/ ویدیو
گل دوم رئال مادرید به ویارئال (دبل بنزما)/ ویدیو
گل اول ویارئال به رئال مادرید توسط ایبورا/ ویدیو 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید کهکشانی ها زین الدین زیدان رئال مادرید ویارئال رئال مادرید-ویارئال لالیگا فوتبال