ربیع‌خواه: به خاطر دخترم به تهران برگشتم

پس از اینکه محسن ربیع‌خواه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اردوی این تیم را به مقصد تهران ترک کرد، در مورد دلیل ترک تمرینات سرخپوشان توضیحاتی را ارائه داد...

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از تهران به من در ترکیه خبر رسید که دخترم یلدا به شدت بیمار شده و باید خودم را بالای سرش برسانم.
به گزارش مدال، دیروز حوالی ظهر سایت باشگاه پرسپولیس خبری منتشر کرد مبنی بر اینکه محسن ربیع‌خواه هافبک این تیم به دلیل کسالت فرزندش یک روز زودتر از کاروان تیم به تهران برمی‌گردد. برای این بازیکن بلیت برگشت از استانبول به تهران ساعت ۱۴ رزرو شده بود و او برای رسیدگی به مشکل خانوادگی اش به تهران برگشت. از آنجایی که اردوی پرسپولیسی‌ها در ترکیه جنجالی شده و به تازگی سروش رفیعی و شایان مصلح به تهران دیپورت شده‌اند دیروز هم شایعه‌ای در فضای مجازی و به ویژه کانال‌های استقلالی منتشر شد که محسن ربیع‌خواه نیز اخراج شده است. در همین ارتباط با خود محسن ربیع‌خواه تماس گرفتیم که به ما گفت: متأسفانه از تهران به من در ترکیه خبر رسید که دخترم یلدا به شدت بیمار شده و باید خودم را بالای سرش برسانم. واقعاً نمی‌توانستم بمانم و تمرکز نداشتم. 
وی ادامه داد: به همین خاطر با آقای کالدرون صحبت کردم و با هماهنگی ایشان قرار شد به تهران برگردم که کنار خانواده باشم. 
وقتی در خصوص شایعه جدید از او سؤال پرسیدیم به ما گفت: شایعه که همیشه هست و جلوی آن را نمی‌شود گرفت. این روز‌ها به هر حال فضای مجازی وجود دارد و همه نوع اخباری هم در آن منتشر می‌شود ولی در مورد خودم باید بگویم به خاطر بیماری فرزندم برگشتم. 
ربیع‌خواه درباره شرایط اردوی ترکیه خاطرنشان کرد: اردوی خوبی در ترکیه داشتیم. یک مقدار هوا ابری و بارانی هم شد که تمرینات را لذتبخش کرد. در مجموع تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشتیم که امیدوارم منجر به موفقیت پرسپولیس شود.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات پرسپولیس/ در انتظار معرفی سومین بازیکن مازاد

تگ ها


محسن ربیع خواه اردوی پرسپولیس در ترکیه پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال