زانتی: بارسلونا؟ لائوتارو از اینتر راضی است

خاویر زانتی، نایب‌رئیس و اسطوره باشگاه اینترمیلان می‌گوید با وجود شایعات درباره انتقال لائوتارو به بارسلونا او از حضور در اینتر کاملا راضی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاویر زانتی، اسطوره باشگاه اینترمیلان و نایب‌رئیس این باشگاه می‌گوید با وجود شایعات زیادی که اخیرا درباره انتقال لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی این تیم به بارسلونا مطرح شده، این مهاجم آرژانتینی از حضور در اینتر کاملا راضی است.

درحالیکه بارسلونا به شدت به دنبال جذب گزینه‌ای می‌گردد که در بلندمدت بتواند جایگزین ایده‌آلی برای لوئیس سوارز باشد، از لائوتارو به عنوان هدف اول کاتالانها یاد می‌شود. این شایعات چند ماهی است که قوت پیدا کرده و از لائوتارو در کنار نیمار به عنوان محتمل‌ترین گزینه‌های اصلی نقل و انتقالات تابستانی بارسا نام برده شده است.

زانتی در جریان یک لایو اینستاگرامی با حضور مهاجم سابق اینتر، کریستین ویری در این باره گفت:" می‌خواهم صریح صحبت کنم. ما وقتی لائوتارو را جذب کردیم می‌دانستیم او یکی از آینده‌دارترین جوانان آرژانتین است. حالا با تاثیری که آنتونیو کونته روی او گذاشته، لائوتارو در ۲۲سالگی تبدیل به یکی از مهره‌های مهم تیم شده".

نایب‌رئیس اینتر در ادامه گفت:" ما در حال حاضر از او خیلی راضی هستیم. در مورد آینده باید صبر کرد و دید چه پیش می‌آید ولی به نظر من لائوتارو در اینتر خیلی راضی است. رابطه او و لوکاکو هم عالی بوده".

بیشتر بخوانید:
تمدید رقابت‌های سری آ ایتالیا تا ۲ آگوست
بشیکتاش وانمود می‌کند کاریوس لولو خورخوره است! 

تگ ها


لائوتارو مارتینز خاویر زانتی اینتر میلان فوتبال جهان لوتارو مارتینس اینتر میلان سری آ فوتبال