زلاتان‌نامه؛ تمام جملات قصار ابراهیموویچ!

مروری بر جملات قصار زلاتان ابراهیموویچ به دلیل اظهارنظر جدید او علیه کریستیانو رونالدو...

به گزارش مدال، زلاتان ابراهیموویچ در سن ۳۸ سالگی هنوز هم تیتر اصلی رسانه‌هاست و تمام حرکاتش جذاب است. او که اخیرا در پی پیدا کردن تیم جدید خود است ایتالیا را به عنوان مقصد معرفی کرده و تا حدودی در آستانه امضای قرارداد با میلان قرار دارد. سایت مارکا در گزارشی تعدادی از جملات قصار و جنجال‌های رسانه‌ای جدید این بازیکن سوئدی را بررسی کرده است.
 

رونالدوی واقعی برزیلی است!
زلاتان در جدیدترین مصاحبه‌اش از علاقه خود به رونالدوی برزیلی گفته و به CR7 طعنه زده است. او می‌گوید: مسی برای توپ طلا باید با فلورنتینو پرز رقابت کند نه کریستیانو.
 

ایبرا و فلسفه گواردیولا
زلاتان و پپ نتوانستند بیشتر از یک فصل با هم کار کنند. مهاجم سوئدی که به جای اتوئو به نیوکمپ آمده بود پپ را یک ترسو نامیده بود. آن‌ها هیچ وقت رابطه خوبی باهم نداشتند.
 

خیانت به فرانسه
ابراهیموویچ که در پاری‌سن‌ژرمن روزگار خوشی را میگذراند درباره فرانسه گفته: فرانسه کشور آشغالی است و لیاقت داشتن باشگاهی به نام PSG را ندارد.
 

زلاتان و مسی
زلاتان هیچ وقت دوست صمیمی مسی نبوده اما او را تحسین می‌کند. مهاجم سوئدی سابق بارسا گفته: مسی یگانه است و مانند پلی‌استیشن بازی می‌کند.
 

ایبرا و خداحافظی
زمانی که ابراهیموویچ از پاری‌سن‌ژرمن جدا شد در بیانیه‌ای گفت: مانند یک پادشاه آمدم و مثل یک اسطوره می‌روم.
او زمانی که منچستر را ترک می‌کرد هم گفته: آن‌ها به من می‌گفتند با ویلچر در لیگ برتر انگلیس بازی می‌کنم اما کار من ساکت کردن و نشاندن آن‌ها روی ویلچر بود!
 

زلاتان و MMA
او که هنرهای رزمی را هم آموخته در اظهار نظری گفته: مک‌گرگور، زلاتان ورزشهای رزمی است و من مک‌گرگور دنیای فوتبال هستم.
 

عصبانیت از جزایر فارو
زلاتان که از سبک بازی دفاعی جزایر فارو مقابل سوئد عصبانی شده بود خطاب به حریف گفت: سبک فوتبال بازیکنان جزایر فارو عصبانی کننده بود و آن‌ها مانند بچه‌ها گریه می‌کردند.
 

دیگر اظهارنظرها
زلاتان سال‌ها پیش خود را خدا می‌دانست و خطاب به خبرنگاران می‌گفت شما در حال صحبت با خدا هستید! زلاتان روابط خوبی هم با مورینیو داشت و در یک مصاحبه گفت: حاضرم برای مورینیو آدم بکشم.
آخرین لیگی که زلاتان در آن حضور داشت MLS بود. او خود را برتر از دیگر بازیکنان می‌دانست و گفت: من در لیگ آمریکا مانند یک فراری هستم بین فیات‌‌ها! او همچنین اعلام کرده: اگر ۱۰ سال پیش به آمریکا آمده بودم حالا رئیس جمهور آمریکا شده بودم!

 

بیشتر بخوانید:

حمله زلاتان به ستاره یوونتوس؛ رونالدوی واقعی، نازاریو است نه کریستیانو

 

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ لیونل مسی کریستیانو رونالدو آث میلان سری آ فوتبال