ستاره انگلیسی جا پای عثمان دمبله می گذارد؟

اسکای مدعی شد که جیدون سانچو تمام تلاش خود را برای جدایی از دورتموند در نقل و انتقالات پیش رو انجام خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جیدون سانچو از زمان جدایی از منچسترسیتی و پیوستن به دورتموند نمایش های فوق العاده ای را در ترکیب تیم آلمانی ارائه داده و اوج کار او نیز به فصل جاری رقابت‌های بوندس‌لیگا برمی‌گردد؛ جایی که او در ۳۲ بازی برای زنبور ها آمار خیره کننده ۱۷ گل و ۱۶ پاس گل را به ثبت رساند.

عملکرد فوق العاده ستاره انگلیسی در فصل جاری باعث شده که باشگاه‌های زیادی جذب این بازیکن علاقه نشان دهند اما با این وجود به نظر می‌رسد که منچستریونایتد در این رابطه عزم جدی تری نسبت به سایر تیم ها داشته باشد زیرا گفته می‌شود که شیاطین سرخ مذاکرات را هم برای انتقال جیدون سانچو به اولدترافورد انجام داده‌اند.

گفته می‌شود که دورتموند با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو راضی به فروش سانچو نخواهد شد؛ موضوعی که می‌تواند حداقل در این تابستان منچستریونایتد را از جذب این بازیکن منصرف کند اما حالا اسکای مدعی شده که ستاره انگلیسی قصد دارد تمام تلاش خود را برای جدایی از جمع زنبور ها به کار بگیرد اما بر اساس این گزارش سانچو علاقه ندارد راه عثمان دمبله را در پیش بگیرد با انجام کارهای حاشیه ای مسئولان دورتموند را برای انتقال به بارسلونا راضی کرد.

بیشتر بخوانید:
یوونتوس 2 لاتزیو 1؛ سه امتیاز با دبل رونالدو
با دبل برابر لاتزیو؛ دو رکورد تاریخی برای کریس رونالدو 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات عثمان دمبله جیدن سانچو بورسیا دورتموند بارسلونا Bundesliga لالیگا فوتبال