سردار آزمون و پاسخ به علاقه ناپل

مهاجم ۲۵ ساله ایرانی باشگاه زنیت سن پترزبورگ یکی از مهمترین چهره های رسانه ای نقل و انتقالات در روزهای تعطیلی فوتبال بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه زنیت سن پترزبورگ این روزها بشدت مورد توجه ناپولی است هرچند آخرین خبرهایی که از روسیه منتشر می شد حکایت از این بود که زنیت در نهایت حاضر به معامله با ناپولی برسرمهاجم جوان تیمش نیست. 


با اینحال fichajes در ارتباط با این مهاجم پرطرفدار در فوتبال ایتالیا نوشت:" در ۲۵ سالگی او یکی از با استعدادترین بازیکنان ایران است. مهاجمی که در ۲۷ بازی ۱۲ گل برای زنیت به ثمر رسانده است. آزمون اخیرا ما مدیران ناپل ارتباط بوده است و آن ها با پدر او مذاکراتی داشته اند."


سردار اما دیروز در گفت و گو با یک برنامه رادیویی در پاسخ به شایعاتی که پیرامون جدایی اش از زنیت شنیده می شود گفت:" من ترجیح می دهم در حال حاضر درمورد فوتبال و بازار نقل و انتقالات صحبت کنم. این به خاطر احترام به قربانیانی است که در شیوع ویروس کرونا جانشان را از دست داده و یا آسیب دیده اند."

با این وجود football-italia با تایید اینکه مدیران زنیت علاقه به فروش سردار ندارند نوشت:"ناپل با ۱۵ میلیون یورو می خواهد سردار آزمون را به خدمت بگیرد چرا که او را برای جانشینی دریس مرتنز در نظر دارد. با اینحال الکساندر مدودف رئیس باشگاه گفت:" ما نمی خواهیم برای آزمون با ناپولی و یا باشگاه دیگری مذاکره کنیم. این یک موضوع عادی است که باشگاه ها به فکر حفظ نیروهای موثرشان باشند. اکنون باید فقط یک نگرانی داشته باشیم و آن پایان فصل و قهرمانی است."

بیشتر بخوانید:
پاتوسی: لطفا کمک کنید باید به محل کارم برگردم
تونی اولیویرا: فغانی را هرگز نمیبخشم و فراموش نمی‌کنم! 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ ناپولی فوتبال جهان لژیونرها اخبار لژیونرها سردار آزمون نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سردار آزمون ناپولی زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر سری آ فوتبال