شرایط متزلزل الکسیس سانچز در منچستریونایتد

اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد به سران این باشگاه گفته است که زمینه برای انتقال سانچس به تیمی دیگر را فراهم کنند...

به گزارش مدال، به نقل از دیلی میل، الکسیس سانچز پس از جدایی از آرسنال و پیوستن به منچستریونایتد، هنوز نتوانسته به روزهای اوجش برگردد. ستاره شیلیایی که سالانه 28 میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کند، در دو فصل گذشته از ضعیف‌ترین بازیکنان منچستر بوده؛ به طوریکه که اوله گنار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ نیز حالا موافق جدایی این بازیکن است.

روز گذشته در جریان تمرین منچستر یونایتد و پس از یک برخورد در یک بازی درون تیمی، او با گرین وود بازیکن جوان باشگاه درگیری لفظی شدید پیدا کرد و هر دو از تمرین کنار گذاشته شدند. این نشان می‌دهد که سانچز از لحاظ روحی نیز شرایط خوبی ندارد.

او که به دلیل حضور در کوپا آمریکا، دیرتر از سایرین به تمرینات پیش فصل اضافه شد، این روزها در حال مذاکره با رم است و گفته می شود اگر نتواند تیمی مناسب برای خود تا پایان نقل و انتقالات پیدا کند، احتمالاً به تیم دوم باشگاه تبعید خواهد شد چرا که سولسشر دیگر تمایلی برای استفاده از او ندارد. سرنوشتی تلخ برای ستاره‌ای که قرار بود ناجی شیاطین سرخ باشد و با حرف و حدیث‌های زیادی هم از آرسنال جدا شد.

اخبار مرتبط:

اعتیاد و شکست در ازدواج؛ مشکلات جدید ستاره سابق منچستریونایتد

تگ ها


ستاره شیلیایی فوتبال جهان اوله گونار سولسشر الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال