شهربانو منصوریان: سال۹۸ بهترین سال زندگی‌ام بود

ملی پوش ووشوی بانوان کشورمان گفت: به همراه خواهرم در رقابتهای قهرمانی جهان دو مدال طلا را برای ایران به دست آوردیم و سال۹۸ از لحاظ ورزشی یکی از بهترین سال زندگی‌ام بود....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، شهربانو منصوریان در خصوص در این روزهای کرونایی به چه کاری مشغول است، اظهار کرد: بعد از اینکه مشکل کرونا پیش آمد، فعالیت در باشگاه و ورزش حرفه ای کنسل شده و هیچ در آمد و حقوق ثابتی نداریم. در حال حاضر نیز اکثر اوقات خود را با پسرم می‌گذارنم  و چاره ای نیست باید با این بیماری کنار بیایم و با مراعات این مشکل را نیز سپری کنیم. 

قهرمان آسیا و جهان با اشاره به تفاوت های تمرین خانه با باشگاه، عنوان کرد: شرایط تمرینی خانه با اردو فرق‌های زیادی دارد و دو ساعت تمرین مستمر خیلی بهتر از هر جای دیگر است. وقتی در خانه تمرین می‌کنی بچه صدایت می زند، مهمان می‌آید و یا اتفاق دیگر می افتد که تمرین را باید قطع کنید و در محیط باشگاه تمرین می‌کنیم انگیزه تاثیرگذار است.

ملی پوش وزن ۷۰- کیلوگرم ووشوی بانوان در خصوص اینکه در کارهای خیریه نیز حضور داشت، گفت: با بروز این بیماری خطرناک کرونا در سراسر کشور سعی کردم به نوبه خودم به اقشار ضعیف و کم درآمد کمک کنم و روزهای آخر سال ۹۸ با یاری و همراهی همسرم برخی از اقلام و مایحتاج ضروری را تهیه کردیم و به دست نیازمندان برساندیم. از صفحه مجازی و شهرتم در ورزش استفاده می‌کنم تا بتوانم کمکی به مردم بکنم.

قهرمان جهان در خصوص عملکرد ورزشی در سال۹۸ و برنامه اش برای سال ۹۹، تاکید کرد: سال۹۸ از لحاظ ورزشی یکی از بهترین سال زندگی‌ام بود. به همراه خواهرم الهه در رقابتهای قهرمانی جهان به میزبانی چین توانستیم دو مدال طلا را برای ایران به دست بیارویم. برای سال ۹۹ هم با وجود این شرایط بیماری کرونا هیچ برنامه ریزی ندارم ولی تصمیم گرفته بودم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنم و یک خوشرنگ دیگر بگیرم. 

منصوریان در خصوص اینکه در بخش بانوان رکورددار مدال است، خاطرنشان کرد: تنها بانوی در دنیا هستم که ۵ مدال طلای قهرمانی جهان، ۳ نشان طلای آسیا، ۴ تا مدال طلای جام جهانی و نقره بازی‌های آسیایی را دارم و از این نظر رکورد بسیار ارزشمندی را از خود بجای گذاشته ام. مدال طلای ۲۰۱۹ قهرمانی جهان را به پسرم تقدیم کردم چون تازه به دنیا آمده بود و آن موقع سه ماهش بود و زیاد در کنارش نبودم.

وی در خصوص انتخابات فدراسیون ووشو نیز گفت: رئیس جدید فدراسیون ووشو باید برنامه و تدارک خوبی برای آینده ووشو کشور داشته  باشد و برای آماده‌سازی در مسابقات اردوها را بیشتر کند تا ملی پوشان در رقابتهای بین المللی بهتر نتیجه بگیرند.

بیشتر بخوانید:

تایید مدارک ۶ داوطلب انتخابات فدراسیون ووشو

اوجاقی: دو تیم خواهیم داشت

 

 

تگ ها


شهربانو منصوریان ووشو وشو