صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو

مهدی دادرس می‌گوید سپاهانی ها عزم حضور در زمین را نداشتند و این را حتی خودشان هم گفتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عضو کمیته استیناف در گفتگو با رادیو جوان درخصوص واکنش باشگاه سپاهان به رای این کمیته گفت: این بیانیه اصلا برای من ارزش ندارد. ما به حق حکم دادیم و این ها باختند؛ هم در کمیته انضباطی و هم استیناف. ۱۰ قاضی اشتباه می‌گویند و این ها درست؟ اصلا برای من مهم نیست، در یک محکمه یک نفر می‌برد و یک نفر می‌بازد. طرفی که باخته میگوید ظلم شده! شما بگویید یک نفر در محکمه باخته و گفته رای عادلانه بوده.

دادرس افزود: به جای یک بیانیه ده بیانیه بدهند. من گفتم به CAS شکایت کنند، ۷۰۰-۸۰۰ میلیون هم هزینه کنند  که نشان می‌دهد باشگاه های ما پولدار هستند. هوای آنجا هم خوب است ۵-۶ نفر می‌روند آنجا هستند و به دادگاه CAS هم یک پولی می‌رسد. ما هم خوشحال می‌شویم که دادگاه CAS رای ما را تایید کند. تهدید کردند که می‌رویم دادگاه عالی ورزش و ما هم این را گفتیم؛ بیانیه را هم نخواندیم، چون ارزشی ندارد که وقتمان را بگذاریم.

او همچنین در مورد این بیانیه اضافه کرد: گزارش ناظر، تلویزیون، حرف بازیکن خودشان که گفت نمی‌خواستیم بازی کنیم. میلی نبوده و اگر هم بوده طبق قانون شما حضور نداشتید و گزارش ناظر داوری به ناظر بازی و حتی گزارش پلیس هم این را نشان می‌دهد و این ها بازی را باختند و اگر زیاد صحبت کنند با اجازه از آقای صالحی صحبت های پلیس اصفهان را پخش می‌کنیم.

دادرس در پاسخ به این سوال که اگر دادگاه عالی ورزش به نفع سپاهان رای بدهد واکنش آن ها چیست گفت: اگر آن دادگاه به نفع سپاهان رای بدهد تابع قانون هستیم. گریه نمی‌کنیم که بگوییم چرا اینطور شد، قبول میکنیم اما اطمینان داریم CAS چنین حکمی نمی‌دهد اما اگر بدهد هم ما قبول می‌کنیم، چون مجبوریم اصلا قبول کنیم.

بیشتر بخوانید:

سپاهان تابوشکن ایرانی‌ها در پرونده‌های بین‌المللی!

دادرس: اصلا بیانیه سپاهان را نخواندم!

 

 

تگ ها


کمیته انضباطی کمیته استیناف مهدی دادرس فدراسیون فوتبال فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال