صیادمنش: برای سازگاری با فنرباغچه نیاز به زمان دارم

پدیده جوان فوتبال ایران که به تازگی به فنرباغچه ترکیه پیوسته است، اعلام کرد که برای سازگاری با شرایط باشگاه و محیط ترکیه نیاز به زمان دارد....

الهیار صیادمنش در دومین روز از ورود به سن ۱۸ سالگی با قراردادی پرسرو صدا به باشگاهی بزرگ در فوتبال ترکیه و اروپا همچون فنرباغچه پیوست تا انتظارات زیادی از این پدیده ایرانی به وجود بیاید. شاید به خاطر همین انتظارات بود که نمایش ۴۵ دقیقه ای نه چندان جذاب صیادمنش در بازی تدارکاتی نگرانی هایی را پیرامون آینده او رقم زد و باعث شد تا او واکنش نشان بدهد.
به گزارش مدال، سایت fanatic ترکیه امروز در پی بالا رفتن نگرانی ها پیرامون ستاره ۱۸ ساله ایرانی در اردوی زرد- آبی ها به انتشار مصاحبه ای از خرید جدید باشگاه استانبولی پرداخت، جایی که الهیار از طرفداران و اهالی فوتبال در استانبول خواست تا به او زمان بدهند تا با شرایط جدید وفق پیدا کند.
الهیار صیادمنش در این مصاحبه کوتاه گفت: «وقتی بازیکنی در سن و سال من به محیطی جدید وارد می شود با سختی های زیادی روبرو می شود. قبول دارم انتظارات زیادی از من وجود دارد و این از نظر انگیزشی برایم کاملا مناسب است اما برای سازگاری با محیطی جدید مثل اردوی فنرباغچه نیاز به زمان دارم».

الهیار صیادمنش او ادامه داد: «برای مدتی مشکلات ارتباطی هم داشتم که در حال حاضر باشگاه افسر امنیتی کنارم قرار داده تا از من مراقبت کند. می خواهم از طرفداران بخواهم کمی صبور باشند و زمان بدهند تا انتظارات آنها را برآورده کنم چون شخصا از توانایی هایم آگاه هستم و خوب می دانم سرمربی تیم ارسون یانال از من چه می خواهد. او می خواهد که من برای جایگاهم بجنگم چون می داند که جنگجوی خوبی هستم».

فنرباغچه این روزها در کمپ Topuk Plateau مشغول گذراندن دوران آماده سازی پیش فصل خود است و در اولین بازی تدارکاتی چند روز قبل در حضور ۴۵ دقیقه ای الهیار صیادمنش موفق به عبور از سد رقیب خود شد گرچه در این بازی ستاره ایرانی تاثیر چندانی از خود به جا نگذاشت.

بیشتر بخوانید:
صیادمنش: برای فنرباغچه با تمام توانم بازی خواهم کرد

تگ ها


حق رشد صیادمنش صیادمنش فنرباغچه اللهیار استقلال تیم جدید اللهیار فنرباغچه فوتبال