عدم تمایل امباپه به تمدید قراردادش با PSG

کیلیان امباپه ستاره جوان پاری‌سن‌ژرمن تمایلی به تمدید قراردادش با پاریسی‌ها ندارد...

به گزارش مدال، آینده کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن نامشخص است. ستاره‌ی که در هر پنجره نقل و انتقالاتی یکی از سوژه های بزرگ محسوب می‌شود و همواره از او به عنوان گزینه جدی رئال مادرید نام برده شده است.

اخیرا زیدان در نشست خبری قبل از بازی رئال و پی اس جی از علاقه شدید خود به امباپه صحبت کرد و پیش از آن نیز گفته بود که رویای امباپه بازی برای رئال است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اطمینان دارد که رئال برای جذب کیلیان امباپه دست به کار خواهد شد، به همین دلیل تصمیم گرفته قرارداد این ستاره 21 ساله را تمدید کند.

 امباپه همین حالا هم قراردادی تا پایان فصل 22-2021 با پاریسی‌ها دارد. باشگاه فرانسوی هم تصمیم دارد با تغییر شرایط قرارداد، کاری کند که جلوی وسوسه امباپه برای پیوستن به رئال‌مادرید را بگیرد.

طبق ادعای تله فوت، کیلیان امباپه هنوز هیچ پاسخی به پیشنهاد PSG نداده است و به گفته ایجنت این بازیکن، او قصد دارد فقط روی فوتبال و بازی‌های پیش روی تیمش تمرکز کند؛ نه مسائلی مثل تمدید قرارداد.

PSG که در هراس از دست دادن امباپه به سر می‌برد، سعی دارد هرچه زودتر با این بازیکن تمدید کند و به همین منظور قراردادی با دستمزد به مراتب بالاتر از دستمزد فعلی به وی ارائه داده اند.

ستاره فرانسوی می‌تواند تا آخرین فصل حضورش در پی اس جی صبر کند و سپس در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد که در این صورت باید منتظر شایعات بیشتری در مورد او باشیم. اما اگر او در نهایت تن به تمدید دهد، شانس رئال برای جذبش به میزبان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. اتفاقی که نه زیدان و نه سران رئال، دوست ندارند رخ بدهد.

اخبار مرتبط:

تشکر امباپه از تشویق هواداران رئال مادرید

تگ ها


پاریسی‌ها تمدید قرارداد امباپه اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال