علت تغییر زمین تمرین استقلال مشخص شد

بازیکنان تیم فوتبال استقلال برای برگزاری تمرین امروز مجبور شدند به چمن مصنوعی یکی از مناطق جنوب تهران پناه ببرند....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، قرار بود تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شود، اما به دلیل بارش برف در روز گذشته، امکان برگزاری تمرین روی این زمین وجود نداشت. به همین دلیل اعضای تیم به زمین چمن مصنوعی در یکی از مناطق جنوب تهران رفته تا آنجا تمرین خود را برگزار کنند.

سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال در این باره گفت: دنبال راهکاری هستیم تا تمرینات‌مان را در زمین دیگری برگزار کنیم. متأسفانه پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش کرده کاور روی چمن بکشد و چون برف روی زمین نشسته، امکان برگزاری تمرین وجود نداشت.

وی افزود: در حال حاضر بازیکنان در چمن مصنوعی یکی از مناطق جنوب تهران هستند تا تمرین امروز را برگزار کرده و سپس به جای ثابتی برویم. مدیریت باشگاه در حال بررسی است که چرا پیمانکار مجموعه انقلاب کاور روی چمن نکشیده بود. امیدوارم بتوانیم جای دیگری پیدا کنیم.

به گزارش تسنیم، این در حالی است که گفته می‌شود به دلیل عدم پرداختی از سوی باشگاه استقلال، پیمانکار روی چمن کاور نپوشانده بود. مشکلات زمین تمرین استقلال در سال‌های اخیر بارها اتفاق افتاده و پس از دربی برگشت فصل گذشته نیز بازیکنان تنها با یک جلسه تمرین روی چمن طبیعی به دیدار پرسپولیس رفتند و با یک گل هم شکست خوردند.

این فصل قرار بود استقلالی‌ها از دو مجموعه انقلاب و تهرانسر استفاده کنند که تا نیم فصل اول مشکل خاصی نبود، اما هر دو مجموعه به دلیل عدم پرداختی از سوی باشگاه، امکان ادامه همکاری با استقلال را پیدا نکردند.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال همچنان خانه به دوش!

قطع امید از سولسشر؛ پوچتینو سرمربی یونایتد می‌شود

عکس‌‌نوشت؛ بلاتکلیف‌ترین کادرفنی تاریخ استقلال!

تگ ها


رمضانی سرپرست استقلال تمرین استقلال تغییر زمین تمرین استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال