فرانکو دی‌سانتو کیست؟ /گزینه جدید خط حمله پرسپولیس از چلسی می‌آید

باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود در فصل جدید فرانکو دی‌سانتو، مهاجم سابق چلسی و شالکه را زیر نظر دارد....

جدیدترین گزینه خط حمله پرسپولیس فرانکو دی‌سانتو آرژانتینی است.
به گزارش مدال، پرسپولیسی‌ها که به دنبال جذب یک مهاجم خارجی برای تقویت خط حمله خود هستند این بار مهاجم آرژانتینی رایووایکانو را زیر نظر دارند. فرانکو ماتیاس دی‌ سانتو ۳۰ ساله که ۱۹۳ سانتی متر قد دارد فوتبال خود را از اودکس ایتالای شروع کرد و در ۶۱ بازی ۱۴ گل زد تا مورد توجه چلسی قرار گیرد و به این تیم بپیوندد. او از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ تنها ۸ بار برای این تیم به میدان رفت و گلی نزد تا به بلکبرن و سپس ویگان برود. بهترین آمار دی‌سانتو مربوط به دوران حضور در وردربرمن است که در ۴۹ بازی ۱۷ گل به ثمر رساند. او پس از وردربرمن به شالکه پیوست و در ۷۱ بازی ۵ گل زد.
دی‌سانتو که سابقه ۳ بازی ملی برای تیم ملی آرژانتین را دارد فصل گذشته عضو رایووایکانو بود اما این فصل با هیچ باشگاهی قرارداد ندارد و پرسپولیس نیازی به هزینه بابت رضایتنامه احساس نمی‌کند. او در سال ۲۰۱۵ ارزشی معادلی ۸.۵ میلیون یورو داشت اما با توجه به افتش هم‌اکنون توسط ترنسفرمارکت ۲ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده است.
دی‌سانتو مجموع ۱۲۲ بار در لیگ برتر بازی کرده که در این مدت ۱۴ گل زده و ۱۲ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده است. دی‌سانتو در لیگ قهرمانان به همراه چلسی برابر پورتو، لیورپول،رم و بروژ بازی کرده و یک بار هم با شالکه توانسته حضور در این رقابت‌ها را تجربه کند.

 

بیشتر بخوانید:

نرمین هاسکیچ کیست؟ جدیدترین گزینه تقویت خط حمله پرسپولیس را بشناسید

تگ ها


فرناندو دی‌سانتو اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات کارنامه دی‌سانتو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال