قرارداد ویلموتس فسخ شد

مربی بلژیکی پس از شش ماه همکاری با تیم ملی فوتبال ایران به انتهای راه رسید و قرارداش را با فدراسیون فوتبال فسخ کرد....

به گزارش مدال، مهدی تاج امروز توافقنامه‌ای را با مارک ویلموتس و وکلای او امضا کرد تا فسخ قرارداد او با فدراسیون فوتبال نهایی شود. این توافقنامه پایان حضور  ویلموتس در فوتبال ایران است تا به این شکل مربی بلژیکی پس از شش ماه همکاری با تیم ملی ایران، به انتهای راه برسد.

ویلموتس که در دوران حضورش در تیم ملی ایران دو دیدار دوستانه و چهار دیدار رسمی را روی نیمکت نشسته بود، با یک برد و یک مساوی در بازی‌های دوستانه و دو برد و دو شکست در بازی‌های رسمی، نتوانست کارنامه مثبتی از خود به جای بگذارد.

این مربی بلژیکی، اول نوامبر 2019 (10 آبان‌ماه 98) نامه فسخ قراردادش را به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد. او بعد از اینکه پولش را گرفت در بازی با عراق روی نیمکت تیم ملی نشست. در ادامه با غیبت‌های طولانی ویلموتس این فدراسیون فوتبال بود که برگ برنده را برای فسخ قرارداد در دست داشت و حالا توافقنامه‌ای میان این مربی و مهدی تاج امضا شد و به همه چیز پایان داد.

پس از پایان ماجرای ویلموتس با فدراسیون فوتبال و نهایی شدن فسخ قرارداد، مهدی تاج به سراغ مذاکره نهایی با جانشین ویلموتس خواهد رفت. تمام شواهد نشان می‌دهد که حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی به مراحل پایانی رسیده و احتمالا نام برانکو ایوانکوویچ نیز به زودی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام خواهد شد.شاید طی امروز یا فردا!

بیشتر بخوانید:

برانکو چه زمانی سرمربی تیم ملی می شود؟

تگ ها


قرارداد ویلموتس فسخ شد پایان کار فدراسیون با ویلموتس فوتبال