قصد دارم گواردیولا را به بارسا برگردانم

خوان لاپورتا رئیس سابق باشگاه بارسلونا می‌گوید قصد دارد پپ گواردیولا سرمربی سابق این تیم را به نوکمپ برگرداند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا که خود را برای شرکت در انتخابات ریاست این باشگاه کاتالان در سال آینده آماده می‌کند می‌گوید امیدوار است بتواند پپ گواردیولا را به نوکمپ برگرداند و سکان هدایت آبی‌اناری‌ها را بار دیگر به دست او بسپارد.

لاپورتا در فاصله سالهای ۲۰۰۳-۲۰۱۰ رئیس بارسلونا بود و دوران خارق‌العاده بارسا با هدایت گواردیولا از زمان ریاست او آغاز شد. گواردیولا از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ هدایت بارسا را به عهده داشت و بلوگرانا در زمان او به یکی از پرقدرت‌ترین دوره‌های خود دست یافت و توانست سه بار قهرمان لالیگا و دو بار قهرمان چمپیونزلیگ شود. گواردیولا سپس بارسا را ترک کرده و به بایرن مونیخ و منچسترسیتی پیوست و در این دو تیم هم بسیار موفق بوده.

لاپورتا حالا در یک گفتگوی تلویزیونی گفت:" من در تلاش هستم تا خودم را به عنوان کاندید ریاست باشگاه معرفی کنم. من قبلا رئیس بوده‌ام و برای بازگشت به آن زمان هیجان دارم. وضعیت بارسا در سال ۲۰۲۱ دراماتیک خواهد بود و ما باید روند موجود را برعکس کنیم. من علاقه زیادی به بازگشت گواردیولا دارم. ولی او حالا در سیتی است و این تصمیمی است که خودش باید بگیرد. او برای بارسلونا یک معیار است و خیلی از کاتالانها دوست دارند دوباره شاهد حضورش در بارسا باشند".

رئیس سابق بارسلونا در ادامه گفت:" من در زمان مناسب با کسی که معتقدیم باید از سال ۲۰۲۱ سرمربی بارسا باشد صحبت خواهم کرد".

بیشتر بخوانید:

مدافع ایتالیایی یوونتوس در تیررس بارسلونا

راه حل جدید بارسلونا و اینتر در مورد انتقال لائوتارو

 

 

تگ ها


لاپورتا پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال