لیورپول، ژردان شقیری را در لیست فروش گذاشت

لیورپول برای فروش ژردان شقیری ستاره سوئیسی به مبلغ ۳۰ میلیون یورو آماده است و از سویا به عنوان گزینه اصلی خرید او نام برده شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد باشگاه لیورپول با فروش ژردان شقیری، وینگر سوئیسی خود موافقت کرده و باشگاه اسپانیایی سویا به عنوان گزینه اصلی خواهان خرید او اعلام شده است.

شقیری ۲۸ساله وینگر سوئیسی لیورپول در فصل جاری با بی‌مهری یورگن کلوپ مواجه بوده و کمتر به میدان فرستاده شده است. کل دقایق حضور شقیری در میادین با پیراهن لیورپول در فصل جاری ۲۵۶ دقیقه بوده است. البته شقیری در این مدت با مصدومیت هم روبرو بوده و تا پیش از تعلیق فصل جاری تنها در دو بازی به عنوان بازیکن فیکس به خدمت گرفته شده است.

به گزارش دیلی‌میل، لیورپول به شقیری چراغ سبز نشان داده و به او گفته می‌تواند تا فصل تابستان به دنبال یک باشگاه جدید بگردد. لیورپول در ماه ژانویه امسال تقاضاهای واگذاری قرضی شقیری را رد کرده و قیمت او را ۳۰ میلیون یورو اعلام کرده بود. لیورپولی‌ها در تابستان ۲۰۱۸ او را با پرداخت ۱۵ میلیون یورو از استوک‌سیتی خریده بودند.

بر اساس این گزارش، سویا در حال حاضر مهمترین گزینه به خدمت گرفتن شقیری است و به محض اینکه رقابت های فوتبال که درحال حاضر به دلیل بحران کرونا تعطیل شده، از سر گرفته شود پیشنهاد خود را به لیورپول و شقیری عرضه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

لیورپولی‌ها بدانند سلامت عمومی مهمتر از قهرمانی است

لیورپول نه؛ سیتی یا بارسا مقصد بعدی اوبامیانگ

 

 

تگ ها


سویا ژردان شقیری فوتبال جهان لیورپول فوتبال