مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!

سپ مایر، اسطوره دروازه‌بانی آلمان و بایرن مونیخ می‌گوید بایرن اگر به مانوئل نویر اجازه ترک باشگاه را بدهد دست به کاری احمقانه زده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سپ مایر، اسطوره دروازه‌بانی آلمان و بایرن مونیخ که سالها در درون دروازه تیم ملی این کشور و باشگاه بایرن مونیخ درخشیده می‌گوید با توجه به شایعات اخیر درباره تنش در روابط این باشگاه با دروازه‌بانش مانوئل نویر، بایرن اگر اجازه بدهد نویر در پایان قراردادش باشگاه را ترک کند مرتکب اشتباهی احمقانه شده است.

قرارداد نویر با بایرن در تابستان ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و دو طرف چندین ماه است که برای تمدید این قرارداد در حال مذاکره هستند. ولی نویر و بایرن تا کنون به نتیجه نرسیده و در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره بالا گرفتن تنش در رابطه دو طرف منتشر شده است.

سپ مایر در گفتگو با نشریه آبند زایتونگ آلمان در این باره گفت:" بعید می‌دانم بایرن مونیخ آنقدر احمق باشد که اجازه ترک باشگاه را به مانوئل نویر بدهد. اگر چنین اتفاقی بیفتد بایرن در سالهای آینده به شدت افسوس خواهد خورد".

سپ مایر که در فاصله سالهای ۱۹۶۲ تا ۱۹۸۰ سنگربان بایرن مونیخ بوده در ادامه صحبتهایش با حمایت کامل از نویر گفت:" چرا مانوئل نویر نتواند تا پنج سال دیگر در بالاترین سطح بازی کند؟ او خیلی آماده است و به راحتی می‌تواند از پسش برآید. در حال حاضر هیچ گلری بهتر از مانوئل نویر در کل دنیا نیست و تا پنج سال آینده هم هیچ گلری بهتر از او نخواهد بود".

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان بوندسلیگا سپ مایر مانوئل نویر بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال