مدیرعامل ذوب‌آهن و شفاف‌سازی در مورد قرارداد رادولوویچ

مدیرعامل شرکت ذوب آهن می گوید تغییرات وسیعی برای باشگاه و به خصوص تیم فوتبال آن در نظر دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن در نشست خبری درباره اقدامات زیست محیطی این کارخانه در نشست خبری در خصوص ادعا بدهی ۱۰۰ میلیاردی از سوی باشگاه ذوب آهن و اعلام نبود بدهی ذوب آهن با بازیکنان خود توسط فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: این بدهی‌ها همین طوری مطرح نمی‌شود. تمامی اینها مستند هست. متأسفانه باشگاه نه فقط در ذوب آهن بلکه در بسیاری از جاها تبدیل به مکانی می‌شود که افراد می آیند، می‌روند و فقط هزینه و ریخت و پاش می‌کنند و به اینکه قرار است این پول از کجا تأمین شود، توجهی نمی‌کنند.


وی با بیان اینکه از محمدی مدیرعامل باشگاه خواسته بودیم که در باشگاه تمرکز بر روی کنترل هزینه‌ها داشته باشد، افزود: در خصوص بحث فوتبال کارهای خوبی انجام شد. با قراردادهایی که سال گذشته توسط مدیرعامل و مربی وقت در باشگاه ذوب آهن بسته شد، یک مقدار از توان کارخانه بیشتر بود و همچنین انتظارات مورد نظر حاصل نشد.


یزدی زاده خاطرنشان کرد: کار خوبی که هیئت مدیره و مدیرعامل انجام دادند این بود که مدیریت کنند و این هزینه‌ها را به کمترین میزان ممکن برسانند. با جابجایی بازیکن و خرید و فروش‌هایی که انجام شد، باعث شد تا از بودجه‌ای که سال قبل برای فوتبال اختصاص می‌دادیم، چیزی در حدود ۱۵ میلیارد تومان کم شود. یعنی اگر ۶۰ میلیارد تومان بوده به ۴۵ میلیارد رسیده است.


وی با بیان اینکه باشگاه ذوب آهن تیم حرفه‌ای دارد که در لیگ برتر فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: رویکرد کارخانه، هیئت مدیره و هلدینگ ذوب آهن به طور کلی این است که رفته رفته به سمت تقویت ورزش کارگری پیش برویم.


مدیرعامل شرکت ذوب آهن با اشاره به اینکه در کارخانه ذوب آهن ۱۴ هزار نفر کارگر داریم که اگر با فرزندان آنها حساب بکنید، جمعیت زیادی می‌شود، تصریح کرد: مورد نظر و علاقه هیئت مدیره شرکت و هلدینگ این است که به سمت و سوی تقویت ورزش کارگری پیش برویم. به تبع همین موضوع، هر چه پیش می‌روید باید ورزش‌های حرفه‌ای تان را کوچک‌تر کنید و از برخی از آنها بزنید و حذف شأن کنید تا به هدف‌تان برسید.


وی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم ورزش همگانی و کارگری‌مان را تقویت کنیم، خاطرنشان کرد: می‌خواهیم از ریخت و پاش‌ها در باشگاه جلوگیری کنیم. اینکه مثلاً بازیکنی برای یک فصل ۲ میلیارد تومان بگیرد و بخواهد روی نیمکت بنشیند یا بازیکن خارجی بی کیفیتی بیاورید.

بیشتر بخوانید:
کارشناس ایتالیایی: سردار آزمون نزدیکترین گزینه به تیم ناپولی است

۴ بازیکن و یک مربی تراکتور کرونا دارند

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن میودراگ رادولوویچ ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال