مسی ژاپنی بالاخره شاکی شد

تاکفوسا کوبو ستاره ژاپنی و تازه وارد رئال مادرید در خصوص توجه ویژه رسانه‌ها به او مخصوصاً رسانه‌های ژاپنی ابراز نارضایتی کرد و آن را یک فشار روحی روانی دانست....

به گزارش مدال؛ شب گذشته و در مصاف تیم‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ، «تاکفوسا کوبو» که به «مسی ژاپن» شهرت یافته، برای اولین بار با پیراهن سفید کهکشانی‌های مادرید  به میدان رفت، دیداری که رئال با نتیجه 3 بر یک به حریف واگذار کرد.

با این حال ستاره 18 ساله ژاپنی، پس از پایان بازی نتوانست هیجان خود از حضور در ترکیب رئال را مخفی کند و گفت: «من از انجام اولین بازی‌ام با پیراهن رئال مادرید به شدت خوشحال هستم. هر چند که باختیم و من از شکست متنفرم ولی این باخت من را نسبت به هدفم یعنی کمک به تیم تا حد توان، مصمم‌تر کرده است.»

کوبو در ادامه از متمرکز شدن رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های ژاپنی روی عملکرد خود ابراز ناراحتی کرد و با حالتی گلایه‌آمیز گفت: «می‌دانم در رسانه‌ها مخصوصاً رسانه‌های کشورم چه چیزی رخ می‌دهد. تمرکز بالایی روی من انجام شده و من واقعاً از این مسئله خوشم نمی‌آید. من باید در زمین مسابقه به بازی فکر کنم. تمرکز زیاد رسانه‌ها باعث افزایش فشار روحی روانی بر من می‌شود.»

از کوبو درباره دستورات زیدان به او در دیدار برابر بایرن مونیخ هم پرسیده شد و او جواب داد: «وظایف من بر اساس دستورات سرمربی، فشار آوردن و سریع بازی کردن بود. هر منطقه‌ای که زیدان بخواهد بازی می‌کنم و احساس راحتی دارم.»

در پایان از کوبو پرسیده شد که آیا بیل با تیم خداحافظی کرده و او در پاسخ گفت: «نه چون او اینجا کنار ما است. من نمی‌دانم چه می‌شود، نظری هم ندارم. فقط می‌دانم بیل بازیکن بزرگی است.»

بیشتر بخوانید:

نظر زیدان درباره مسی ژاپنی

تگ ها


تاکفوسا کوبو مسی ژاپن کهکشانی‌ها رئال مادرید لالیگا فوتبال