منصوریان: داوران در وضعیت فعلی ذوب‌آهن بی‌تقصیر نبوده‌اند

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مدعی شد این تیم از داوری‌ها در فصل جاری ضربه خورده است....

به گزارش مدال، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی در حالی شامگاه یکشنبه برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان(محل نشست)، به‌دلیل یک حادثه قطع شد. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سووالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

علیرضا منصوریان شامگاه یکشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران افزود: پیش از بازی با پرسپولیس در هفته گذشته از داور خواسته بودم که قضاوت خوبی داشته باشد و تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگیرد ولی در دقیقه ۴۶ بازی، پنالتی تیم ما گرفته نشد که به اذعان چندین کارشناس، پنالتی بوده است.

وی اظهار داشت: من به داوری‌ها احترام می‌گذارم و اشتباه داوری هم پیش می‌آید ولی کم‌لطفی‌ها نیز کم نبوده است.

منصوریان تصریح کرد: تیم ما بازی‌های زیبایی ارائه می‌کند ولی در نتیجه‌گیری درست عمل نمی‌کند و بازیکنان ما در ضربات آخر بی‌دقت هستند و داوران هم در این زمینه بی‌تاثیر نبوده و کم لطفی کرده‌اند.

سرمربی ذوب‌آهن در باره دیدار فردا نیز گفت: در مقابل تیم نساجی مازندران برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و هدف ما کسب هر سه امتیاز بازی است.

منصوریان گفت: بعد از بازی با پرسپولیس سعی ما این بوده تا با تمرینات خوب و آنالیز تیم مقابل برای بازی فردا آماده شویم چون کسب سه امتیاز این دیدار برای ما مهم است.

سرمربی ذوب‌آهن افزود: تیم نساجی مازندران با هدایت مهاجری شرایط خوبی دارد و فوتبال زیبایی ارائه می‌کند.

وی با تاکید براینکه در سه روز گذشته از نظر روحی  روی بازیکنان خود کار کرده‌ایم، گفت: در دیدارهای آینده، بازیکنان تیم ما باید تلاش زیادی کنند و در دیدار فردا هم ترکیبی نو خواهیم داشت و وظایف بازیکنان هم تغییراتی کرده است.

منصوریان افزود: تیم ما می‌تواند با کسب چند پیروزی، جایگاه خود را جدول ارتقا دهد و با فراموشی باخت مقابل پرسپولیس به دیدارهایش برابر فولاد خوزستان، تراکتورسازی و استقلال بیندیشد.

وی ابراز امیدواری کرد که تیمش با کسب هر سه امتیاز دیدار فردا بتواند در دیدارهای آینده بهتر ظاهر شود و جایگاه خود را در جدول لیگ برتر فوتبال بالاتر ببرد.

اخبار مرتبط:
مهاجری: روز سختی مقابل ذوب‌آهن داریم

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا منصوریان نشست خبری علیرضا منصوریان نشست خبری منصوریان ذوب آهن منصوریان ذوب آهن هفته چهاردهم لیگ نوزدهم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهاردهم لیگ برتر ایران لیگ برتر ایران ذوب آهن نساجی نساجی مازندران ذوب آهن ذوب آهن-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال