منچسترسیتی 2 استون ویلا 1؛ هت تریک یاران پپ در جام اتحادیه

منچسترسیتی در دیداری دشوار با حساب دو بر یک استون ویلا را مغلوب کرده و فاتح جام اتحادیه شد....

به گزارش مدال، سیتی در شبی که در دقایق پایانی شرایط دشواری را تجربه کرده و دروازه اش تا آستانه باز شدن پیش رفت، در نهایت با حساب دو بر یک استون ویلا را شکست داد تا برای سومین سال متوالی قهرمان جام اتحادیه شود.

بر خلاف تصور این آستون ویلا بود که بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۵ گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه سر عنور القاضی روی ارسال تماشایی المحمدی  با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در ادامه این سیتی بود که توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه ۱۹ به گل اول دست یافت. روی پاس فیل فودن و غفلت مدافعان آستون ویلا، سرخیو آگوئرو با یک ضربه دقیق و چکشی به گوشه دروازه موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه ۲۶ فیل فودن در گوشه سمت راست محوطه شانس خوبی برای زدن گل دوم سیتی داشت، اما ضربه فنی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۳۰ سیتی به گل دوم هم دست یافت. ارسال دقیق ایلکای گوندوغان از روی نقطه کرنر از سمت راست، با ضربه سر تماشایی روردی همراه شده و برتری سیتی برابر آستون ویلا دو برابر شد.

در دقیقه ۳۵ سیتی فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه رحیم استرلینگ در موقعیتی بسیار خوب در دهانه دروازه به مدافعان حریف برخورد کرد.

اما در دقیقه ۴۲ آستون ویلا اختلاف را حداقل رساند. روی زمین خوردن و اشتباه جان استونز، انور القاضی در سمت چپ صاحب موقعیت شد و ارسال او با ضربه سر دقیق ساماتا وارد دروازه کلودیو براوو شد تا نیمه نخست با برتری ۱-۲ سیتی به اتمام برسد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم منچسترسیتی فرصت خوبی برای زدن گل سوم هم داشت، اما ضربه والی فیل فودن راهی به دروازه حریف نیافت و به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۵ و روی ارسال المحمدی، ابتدا ساماتا و در ادامه القاضی نتوانستند به سمت دروازه سیتی ضربه بزنند و این موقعیت از دست رفت. در دقیقه ۷۲ باز هم سیتی توسط رودری می توانست با ارسال یک کرنر دیگر به گل دست یابد، اما این بار نایلاند هوشیار عمل کرده و این ضربه را دور کرد.

در دقیقه ۸۰ سرخیو آگوئرو تا آستانه زدن گل سوم برای تیمش پیش رفت، اما ضربه تماشایی و چکشی این مهاجم باتجربه با حداقل اختلاف به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۸ آستون ویلا فاصله ای با زدن گل تساوی نداشت، اما ضربه سر انگلس در دهانه دروازه بعد از واکنش براوو به دیرک دروازه برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.

یک دقیقه بعد برناردو سیلوا تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه زمینی او با مهار دروازه بان حریف همراه شد تا در نهایت سیتی با نتیجه ۱-۲ ویلا را شکست دهد.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی منچسترسیتی 2 استون ویلا 1/ ویدیو

تگ ها


فوتبال جهان منچسترسیتی جام اتحادیه انگلیس پپ گواردیولا آستون ویلا منچستر سیتی استون ویلا استون ویلا-منچستر سیتی جام اتحادیه فوتبال