میسون گرین‌وود؛ پدیده‌ای که خاطره رایان گیگز را زنده می‌کند

ستاره جوان و خوش‌آتیه شیاطین سرخ از سوی سولسشر با رایان گیگز مقایسه می‌شود و هواداران یونایتد نسبت به آینده او بسیار خوش‌بین هستند...

شاید نیمه سرخ شهر منچستر در این سال‌ها زیر سایه نیمه آبی قرار داشته، اما نبض فوتبال همچنان در اولدترافورد می‌تپد.

به گزارش خبرنگار مدال، امروز شیاطین سرخ در چارچوب رقابت‌های چمپیونزکاپ در کشور سنگاپور موفق شدند با نتیجه ۱-۰ از سد اینتر آنتونیو کونته عبور کنند. تک گل یونایتد در این دیدار توسط پدیده ۱۷ ساله این تیم یعنی میسون گرین‌وود به ثمر رسید.

گرین‌وود جوان که در هر دو دیدار ابتدایی شاگردان سولسشر مقابل پرت گلوری و لیدز یونایتد موفق به گلزنی شده بود، مقابل نراتزوری هم موفق به باز کردن دروازه حریف شد تا نوید یک ستاره آینده‌دار به هواداران منچستریونایتد داده شود. او که فصل گذشته جایزه بازیکن سال تیم جوانان منچستریونایتد را به دست آورد، مورد توجه ژوزه مورینیو نیز قرار داشت اما این اوله گونار سولسشر بود که اولین بار و در دیدار حساس تیمش مقابل پاری‌سن ژرمن در پارک دو پرنس، او را در ترکیب یونایتد به میدان فرستاد.

بسیاری میسون گرین‌وود را با هم‌تیمی فرانسوی‌اش پل پوگبا مقایسه می‌کنند. آنها از آن دسته بازیکنی هستند که بسیار دونده و قدرتمند هستند و گرفتن توپ از آنها کار دشواری است. میسون علیرغم اینکه چپ پاست اما به همان اندازه با پای راست نیز روی توپ مسلط است.

شاید در سالیان اخیر جوانان زیادی همچون ماکدا در ابتدا نمایش‌های خوبی داشته‌اند اما در ادامه نتوانستند انتظارات را برآورده کرده و محو شدند. اما آنچه در مورد میسون‌ گرین‌وود مشهود است  او این نوید را می‌دهد که  در آینده‌ای نزدیک تبدیل به ستاره‌ای درخشان شود و همانطور که سولسشر او را با رایان گیگز افسانه‌ای مقایسه کرد، هواداران یونایتد امیدوارند بعد از سال‌ها بازیکنی با کیفیت و ذهنیت ستاره ولزی سابقشان در تیم ببینند.

اخبار مرتبط:

پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در چمپیونزکاپ

تگ ها


ستاره آینده‌دار شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر فوتبال جهان چمپیونزکاپ رایان گیگز اولدترافورد ویسون گرینوود منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال