نحوه برگزاری پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد

هر یک از رقابت‌های مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ برتر تنیس روی میز بدون اضافه شدن هیچ دیداری و تنها با ۴ دیدار انفرادی برگزار خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فدراسیون تنیس روی میز اگرچه برگزاری دیدارهای مرحله پلی آف لیگ برتر مردان بعد از چهار ماه تاخیر را مصوب کرد اما در عین حال به خاطر کرونا و پیشگیری از خطرات این ویروس در حین مسابقات، اقدام به حذف دو دیدار دوبل در هر مسابقه کرد.

بدین ترتیب دیدارهای مرحله نیمه نهایی و پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز تنها در بخش انفرادی برگزار می شود اما تعداد این دیدارها موضوعی بود که فدراسیون تنیس روی میز بررسی آن را طی روزهای گذشته در برنامه داشت.

به طور معمول هر یک از رقابت های تنیس روی میز شامل ۴ دیدار انفرادی و ۲ دیدار دوبل است، با حذف دو دیدار دوبل این احتمال وجود داشت که فقط ۴ دیدار انفرادی برگزار شود یا به جای ۲ دیدار دوبلِ حذف شده هم، دیدار انفرادی اضافه شود.

کمیته مسابقات اما در نهایت با بررسی شرایط برگزاری تنها ۴ دیدار انفرادی برای هر یک از رقابت ها را مصوب کرد.

پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز طی روزهای ۱۷ تا ۲۰ تیرماه برگزار می شود. البته به خاطر افزایش آمار مبتلایان به کرونا اخیرا فدراسیون تنیس روی میز از فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مقابله با کرونا استعلام گرفته است.

در صورت پاسخ مثبت مبنی بر برگزاری پلی آف لیگ برتر، ابتدا تیم‌های پتروشیمی بندر امام و شهرداری کرج به مصاف هم می‌روند و پس از آن دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و رعد پدافند هوایی برگزار کننده دومین دیدار این مرحله خواهد بود.  تیمهای پیروزی این مرحله روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه برگزارکننده دیدار فینال لیگ برتر خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
سیار: با شعار جوانگرایی برخی قهرمانان را نابود کردند
یوسف‌نژاد: لژیونر که شدم فهمیدم چیزی از هندبال نمی‌دانم 

تگ ها


تنیس روی میز ویروس کرونا مهرداد علی قارداشی پتروشیمی منهای فوتبال