نقل و انتقالات پرسپولیس/ در انتظار معرفی سومین بازیکن مازاد

با بازگشت کاروان پرسپولیس به تهران، گمانه‌زنی برای معرفی سومین بازیکن مازاد بزرگسال این تیم شدت گرفته و از بازیکنانی چون ماهینی و شریفی به عنوان گزینه‌های احتمالی خروج از این تیم یاد شده است....

سومین بازیکن مازاد پرسپولیس به زودی مشخص خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مدال، با بازگشت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به تهران احتمالا به زودی شاهد معرفی یک بازیکن مازاد دیگر توسط پرسپولیسی‌ها خواهیم بود. پیش از این سروش رفیعی و شایان مصلح توسط گابریل کالدرون کنار گذاشته شده بودند و به زودی حداقل یک بازیکن دیگر نیز از جمع بازیکنان بزرگسال این تیم کنار خواهد رفت تا جا برای مهاجم خارجی مدنظر این تیم خالی شود.
از حسین ماهینی مدافع راست مصدوم و مهدی شریفی مهاجم پرسپولیس به عنوان گزینه‌های جدی حضور در لیست خروج یاد شده است. پیش از این اخباری پیرامون حضور بوژیدار رادوشوویچ در لیست مازاد شنیده شده بود با این حال قرارداد دو ساله این بازیکن با پرسپولیس و تبعات فسخ یک طرفه با وی سبب تداوم حضور این بازیکن کروات در این تیم شد.
به جز حداقل یک بازیکن بزرگسال، از ابوالفضل درویشوند دروازه‌بان سوم این تیم نیز به عنوان یکی از خروجی‌های احتمالی یاد شده و این دروازه‌بان 22 ساله نیز جایی در پرسپولیس نخواهد داشت.

 

 

اخبار مرتبط:
گزینه‌های خارجی خط حمله پرسپولیس مشخص شدند
فرناندو دی‌سانتو کیست؟/ گزینه جدید خط حمله پرسپولیس از چلسی می‌آید
شوک به قرمزها؛ پرسپولیس در آستانه محرومیت از آسیا

 

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی لیست مازاد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال