نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد

کاپیتان سابق تیم ملی امیدوار است بازیکنان تیم نوجوانان ایران قدر جایگاهی که در آن هستند را بدانند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جواد نکونام چهارشنبه شب با حضور در تمرین تیم نوجوانان ایران و شاگردان حسین عبدی اظهار کرد: حسین آقا بزرگ و پیشکسوت ما است؛ ما بازی‌های ایشان را از تلویزیون می‌دیدیم و هم‌پست هم بودیم. آقای عبدی هافبک فوق‌العاده خوبی بود که باید فیلم‌های بازی ایشان را دید تا متوجه نحوه بازی‌اش شد.

او خطاب به بازیکنان نوجوان ایران ابراز کرد: همه مسائل را آقای عبدی در تمرینات به شما می‌گوید، اما توصیه من این است که از بودن در این سن، فوتبالی که بازی می‌کنید، امکانات و شرایطی که در اختیار دارد و همچنین مربیان خوبی که بالای سر شما هستند، لذت ببرید.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران در ادامه صحبت‌هایش با  ملی پوشان نوجوان ایران عنوان کرد: هر روز به جای دو ساعت، سه ساعت تمرین کنید و از یک دقیقه تمرین خود بهره ببرید. امروز برای شما گذشت و یک دقیقه نمی‌توانید به عقب برگردید. تلاش کنید فردا بهترین بازیکن باشید و بهترین تمرین را انجام دهید.

نکونام تصریح کرد: الان زمین چمن با کیفیت در اختیارتان است و باید از این شرایط استفاده کنید و لذت ببرید. خیلی‌ها آرزو دارند جای شما باشند و اگر این موضوع را در ذهن داشته باشید، هیچ‌وقت این شرایط را رها نمی‌کنید و تا ۲۰۰ بازی ملی، این پیراهن را بر تن خواهید داشت.

او اضافه کرد: امیدوار هستم موفق باشید و در بازی‌ها نیز برای شما آرزوی سربلندی داریم تا بهترین نتایج را بگیرید. چشم مردم و کشور ما به شما نوجوانان است چراکه آینده این فوتبال هستید.

بیشتر بخوانید:
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران جواد نکونام تیم نوجوانان فوتبال پایه جواد نکونام فوتبال