هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بابت عملکرد بازیکنان این تیم در ادامه رقابت‌های لیگ برتر تذکر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر توانست با کسب ۶۲ امتیاز به قهرمانی زودهنگام این بازی ها برسد.

پوکر قهرمانی پرسپولیس در حالی رقم خورد که این تیم در دور برگشت مسابقات تمام دیدارهای خود را غیر از تساوی در دربی پایتخت مقابل استقلال تهران با پیروزی پشت سر گذاشت.

ادامه بازی های این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا سبب شد تا یحیی گل محمدی در آخرین جلسه تمرینی این تیم به بازیکنان هشدار بدهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت ضمن تشکر دوباره از انها بابت عملکرد قابل قبول‌شان در لیگ برتر خواست تمرکز خود را به ادامه بازی ها داده تا از فرم ایده آل خارج نشوند و برای بردن در سه بازی باقیمانده از لیگ برتر وارد میدان شوند.

گل محمدی از بازیکنان خود خواست بدون توجه به تثبیت قهرمانی این تیم در لیگ برتر برای پیروزی در هر بازی به میدان بروند و افکار خود را تا پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا معطوف به مسابقات پیش رو نگه دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹:۳۰ شنبه هفته آینده در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال میهمان نساجی مازندران است.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال