واکنش فرکی: چرا باید گلزنان پیکان را بفروشیم؟

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: یک هفته نتوانستیم خوب تمرین کنیم و مدام در سالن بودیم....

به گزارش مدال، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در مورد بازی با نساجی هم باید بگویم که یک هفته است نتوانستیم تمرین خوب داشته باشیم و در سالن بودیم. یا زمین خوب نداشتیم و شرایط در کل خوب نیست.
سرمربی پیکان ادامه داد: در بازی رفت به بچه‌ها باختیم که حقمان شکست نبود. ضمنا می‌توانستیم در آن بازی پیروز هم بشویم. من با تمام احترامی که برای نساجی سرمربی محترمش و مردم مازندران بخصوص هواداران قائل هستم اما می‌گویم فردا به دنبال برد هستیم. امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای نساجی باشیم. آنها در زمین خودشان ما را تشویق کردند و فرهنگ خوب هواداری را نشان دادند. در اکثر بازی‌های نساجی این اتفاق می‌افتد و می‌تواند پیام خوبی برای فوتبال کشورمان باشد.
وی تصریح کرد: نساجی تغییراتی در نیم فصل داشته و دو سه بازیکن از این تیم جدا شده است. در مجموع این تیم بازیکنان خوبی دارد. ما هم پیکان هستیم که در نیم فصل تغییرات زیادی نداشتیم. مارکو دفاع راست، شریفات و پورصف‌شکن سه بازیکنی بودند که از تیم ما جدا شدند. ما یک بازیکن به نام ابراهیمی از سهمیه زیر 23 سال گرفتیم، دانیال ماهینی که سربازی‌اش در ملوان تمام شده را جذب کردیم و دروازه‌بان تیم ملی ارمنستان را به خدمت گرفتیم. در دروازه‌بانی در نیم فصل اول آسیب‌هایی دیدیم. شیخ‌ویسی، امینی و علیرضایی شایستگی‌های زیادی داشتند و تلاش خود را کردند اما توانستیم در روزهای آخر نقل و انتقالات این دروازه‌بان ارمنستانی را جذب کنیم.
سرمربی پیکان افزود: ما برای جبران شکست دور رفت برنامه داریم و بی‌برنامگی‌هایی که در لیگ پیش آمد و به هم خوردگی مسابقات باعث شد تیم ما آسیب‌هایی ببیند. فردا می‌خواهیم با انجام بازی قابل قبول این سه امتیاز خانگی را بگیریم. پس از آن هم با شاهین بوشهر در تهران بازی داریم. می‌خواهیم در دور برگشت 6 امتیاز را در این دو بازی خانگی بگیریم و به ادامه مسابقات امیدوار باشیم و بخشی از نیم فصل اول را جبران کنیم.
این مربی در مورد اینکه این تیم چگونه توانست مغانلو، واسعی و فراز امامعلی را حفظ کند در حالی که باشگاه‌های دیگر این بازیکنان را می‌خواستند گفت: ما 17 روز از نقل و انتقالات نیم فصل را به خاطر همان بازی‌های عقب افتاد‌ه مان از دست دادیم و 11 روز بیشتر برای تمرین، جذب بازیکن و خروج بازیکن بیشتر فرصت نداشتیم. روی هر بازیکنی که دست گذاشتیم که در تیم‌های دیگر لیگ برتر بودند برای جذبش به نتیجه نرسیدیم یا خود بازیکن تمایل نداشت  یا خود بازیکن مایل بود اما بحث مالی وجود داشت که بودجه ما محدود است و نمی‌تواند جوابگوی آن باشد. این سه بازیکن که اسم بردید مورد نظر تیم‌های دیگر بودند اما وقتی نتوانی بازیکن جذب کنی نمی‌توانیم بازیکن هم بگیریم.
فرکی خاطر نشان کرد: این سه بازیکن همراه جلال محمدی 4 بازیکن هجومی ما بودند که بیشتر گل‌های ما را زدند و توجیهی نداشتیم که بخواهیم آنها را از دست بدهیم. هم باشگاه و هم من مخالف جدایی آنها بودیم. من همیشه دوست دارم بازیکنم پیشرفت کند و به تیم‌های دیگر و به تیم ملی برود. اما در این شرایط جدایی بازیکنان نه به سود تیم و نه به سود بازیکن بود. در آینده هم اگر باشگاه‌های دیگر خواهان جذب بازیکنان ما بودند طبق همین روال می‌توانند نامه نگاری کنند. ما پیشنهاد معاوضه را به خیلی از تیم‌ها دادیم اما آنها بازیکنی می‌خواستند به ما بدهند که مدنظرمان نبود و نیم فصل دوم هم با این نفرات کار را  دنبال می‌کنیم.

 

 

بیشتر بخوانید:

مهاجم پیکان: تعویق بازی ها به ما ضربه زد

واکنش سردار آزمون به بدرفتاری با مهاجم استقلال + عکس

 

 

تگ ها


حسین فرکی نشست خبری مهاجری فوتبال ایران پیکان تهران پیکان تهران-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال