وضعیت نامناسب استقلال و پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه‌ای

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد مشکلات باشگاه‌ها برای دریافت مجوز حرفه‌ای به خصوص دو تیم پرطرفدار پایتخت صحبت کرد...

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: شرایط باشگاه‌ها متاسفانه نامناسب‌تر از فصل قبل است. فصل گذشته 6 باشگاه مجوز حرفه‌ای و 2 باشگاه مجوز ملی دریافت کردند اما با توجه به وضعیتی که من در باشگاه‌ها می‌بینیم این اوضاع مناسب نیست.

به گزارش مدال، سهیل مهدی در مورد وضعیت صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها برای فصل آینده گفت: طبق روال هرساله مردادماه زمان ارسال مدارک باشگاه ها به سازمان لیگ است و ما این مدارک را تا شهریور بررسی خواهیم کرد. بازرسی های سازمان لیگ و ممیزی از باشگاه ها از اواخر شهریور ماه آغاز می شود. 
وی افزود: در نهایت در مهرماه و آبان ماه کمیته صدور مجوز حرفه ای رای خود را در مورد باشگاه ها برای دریافت مجوز حرفه ای صادر خواهد کرد. بعد از ممیزی و صدور رای ما آنها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهیم کرد.
رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای در مورد اینکه فصل گذشته فقط 8 باشگاه مجوز حرفه ای دریافت کردند و پیش بینی او از وضعیت باشگاه ها برای فصل آینده چیست گفت: شرایط باشگاه ها متاسفانه نامناسب تر از فصل قبل است. فصل گذشته 6 باشگاه مجوز حرفه ای و 2 باشگاه مجوز ملی دریافت کردند اما با توجه به وضعیتی که من در باشگاه ها می بینیم این اوضاع مناسب نیست. حتی وضعیت استقلال و پرسپولیس هم برای دریافت مجوز حرفه ای مناسب نیست.
وی افزود: باشگاه های دیگر مثل نفت مسجدسلیمان، نساجی مازندران، ماشین سازی تبریز هم از جمله باشگاه های دیگری هستند که به نظر مشکلات زیادی برای دریافت مجوز حرفه ای دارند.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش وحید امیری برای پرسپولیسی‌ها

تگ ها


پرسپولیس استقلال لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال