پایان کار معاون جنجالی در استقلال/ با استعفای خطیر موافقت شد

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال با استعفای علی خطیر معاون خود موافقت کرد تا این چهره جنجالی ماه‌های گذشته استقلال از این باشگاه جدا شود....

مدیرعامل باشگاه استقلال با استعفای علی خطیر موافقت کرد.

به گزارش مدال، علی خطیر دو روز پیش از سمت خود در باشگاه استقلال استعفا داد و خواهان کناره‌گیری از سمتش در این باشگاه شد. 
بعد از این استعفا امیرحسین فتحی در جلسه هیات مدیره در مورد درخواست علی خطیر با سایر اعضا مشورت کرد اما اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال این موضوع را در حیطه اختیارات مدیرعامل دانسته و از خود فتحی خواستند تا در  این زمینه تصمیم بگیرد.
درنهایت مدیرعامل باشگاه استقلال با استعفای معاون ورزشی خود موافقت کرد و بدین ترتیب معاون جنجالی باشگاه استقلال به کار خود در این باشگاه پایان داد. 

امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در این باره گفته: آقای خطیر چندبار به دلیل مشکلات خانوادگی از سمت خود استعفا دادند که خودتان دیدید من هر بار با این استعفا مخالفت کردم ولی خانواده ایشان در خارج از کشور هستند و دوری از خانواده بسیار سخت است. این بار ایشان خیلی جدی تر بودند و من فکر می کنم با توجه به مشکلاتی که دارند علی رغم میل باطنی‌ام ناچار هستند با استعفای ایشان موافقت کنم. آقای خطیر به دلیل شرایط خانوادگی تصمیم گرفتند از سمت خود استعفا کنند و فکر نمی‌کنم دلیل دیگری داشته باشد.

 

 

اخبار مرتبط:
استعفایی که منجر به جدایی شد/ چرا فتحی این بار مخالفت نکرد؟

تگ ها


استقلال علی خطیر جدایی خطیر استعفای خطیر امیر حسین فتحی مدیرعامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال