پرسپولیس 1 – 0 پارس جنوبی جم/ جام در جم به پرسپولیس رسید

پرسپولیس با پیروزی مقابل پارس جنوبی قهرمان هجدهمین دوره لیگ برتر شد....

پرسپولیس با غلبه بر پارس جنوبی برای سومین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شد.
به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته پایانی لیگ هجدهم، پرسپولیس امروز در جم میهمان پارس جنوبی بود و در نهایت موفق شد با تک گل ماریو بودیمیر در دقیقه 41 از سد این تیم عبور کند و سومین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر را جشن بگیرد.
پرسپولیس بازی را محافظه‌کارانه آغاز کرد چرا که حتی یک امتیاز این بازی نیز قهرمانی این تیم را تضمین می‌کرد. بازی با دو هافبک تدافعی و حضور پرتعداد بازیکنان خط میانی در نیمه خودی سبب شد تا پارس جنوبی در دقایق ابتدایی این دیدار سوار بر جریان بازی شود و چند موقعیت خطرناک نیز روی دروازه پرسپولیس ایجاد کند با این حال از اواسط نیمه نخست پرسپولیس کنترل جریان بازی را در اختیار گرفت و در نهایت نیز روی یک ارسال از سمت چپ و با ضربه دقیق بودیمیر به گل دست یافت تا نیمه نخست با برتری پرسپولیسی‌ها به پایان برسد.
نیمه دوم نیز با حملات جسته و گریخته پرسپولیس آغاز شد و در این میان پارس جنوبی نیز روی ضربات از راه دور و شروع مجددها برنامه داشت. اضافه شدن بازیکنان جوان به ترکیب پارس جنوبی نیز سودی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت با برتری یک گله پرسپولیس به پایان رسید.
با این پیروزی پرسپولیس 61 امتیازی شد و بالاتر از سپاهان قهرمان لیگ برتر شد. این سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر بود و با این قهرمانی شمار قهرمانی‌های این تیم در لیگ فوتبال ایران به عدد 12 رسید.

بخوانید: پرسپولیس 1 – 0 پارس جنوبی جم/ گزارش لحظه به لحظه
ببینید: خلاصه بازی پرسپولیس 1 - 0 پارس جنوبی/ ویدیو

 

تگ ها


پرسپولیس پارس جنوبی پارس جنوبی جم پرسپولیس پارس جم جنوبی لیگ برتر فوتبال ایران هفته پایانی هفته پایانی لیگ هفته پایانی لیگ برتر هفته سی ام لیگ برتر برانکو برانکو ایوانکوویچ هت تریک قهرمانی جام قهرمانی لیگ هجدهم قهرمانی پرسپولیس پرسپولیس پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال