پرسپولیس در حال و هوای استوکس،علیپور بدون قرارداد

در حالی که آقای گل پرسپولیسی ها با سرخ عها قرارداد ندارد،مسئولان پرسپولیس به دنیال جذب استوکس هستند....

به گزارش مدال، علی علیپور هنوز با سرخ ها قراردادش را تمدید نکرده است و هربار در مقابل درخواست نصفه و نیمه باشگاه وعده آینده را داده است. این اتفاق در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد هم رخ داده و به رغم این که به نظر می رسید این مدیرفوتبالی برخلاف مربیان غیرفوتبالی قبلی می تواند ارتباط بهتری با بازیکنان پیدا کند هنوز موفق به تمدید قرارداد این مهاجم گلزن نشده است.

مهم ترین موضوع اما اینجاست که باشگاه پرسپولیس هنوز به صورت جدی با علیپور وارد مذاکره نشده است.برای نمونه بد نیست بدانید که در ضیافت ناهار ظهر روز گذشته (سه‌شنبه) پرسپولیسی‌ها، محمدحسن انصاری‌فرد به علی علیپور درخواست تمدید قرارداد را داده.در محیطی که به نظر می رسد به هیچ وجه برای انجام یک گفت و گوی جدی و ویژه مناسب نیست و جالب این که علیپور باز هم مثل قبل اعلام کرد بعدا در این باره بیشتر صحبت خواهد کرد.

موضوع زمانی جساس می شود که بدانیم از قرارداد علیپور با پرسپولیس فقط چند ماه دیگر باقی مانده و او در پایان فصل می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به راحتی ترانسفر شود. انتقالی که باشگاه پرسپولیس از آن هیچ سودی نخواهد برد در شرایطی که این بازیکن در این باشگاه رشد کرده و به جایگاه فعلی رسیده است.

به هر روی به نظر می رسد انصاری فرد در حال حاضر با مشکلات دیگری دست و پنجه نرم می کند.از بلاتکلیفی و انصراف از حضور در لیگ قهرمانان آسیا گرفته تا درآمدزایی برای بدهی های فراوانی که وجود دارد..موضوع زمانی جالب تر می شود که  در حالی که علیپور با پرسپولیس قراردادی ندارد،نماینده گان باشگاه پرسپولیس نزدیک به یک هفته است که در دبی برای نهایی کردن قرارداد استوکس حضور دارند.اتفاقی که می تواند روی تصمیم علیپور نیز برای تمدید قرارداد تاثیر زیادی داشته باشد.

بیشتربخوانید:
ترابی: امیدوارم علیپور آقای گل شود!

تگ ها


استوکس و تمدید قرارداد علیپور تمدید قرارداد علی علیپور اخبار پرسپولیس فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال