پرونده فروزان در کمیته اخلاق مانع پیوستن به پارس جم

محسن فروزن برای امضای قرارداد با پارس جم باید از دادسرای قضایی نامه بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، تیم پارس جنوبی جم فردا در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر میزبان ذوب‌آهن خواهد و به همین خاطر اعضای این تیم ساعت 17:00 امروز از جم راهی اصفهان خواهند شد و با توجه به برنامه زمانی سفر این تیم، هومن افاضلی قادر به حضور در نشست خبری پیش از بازی نیست.
میلاد باقری (مدافع سابق استقلال)، آدام همتی (هافبک سابق پرسپولیس)، میلاد خدایی (مدافع سابق نفت مسجدسلیمان)، امین منوچهری و فرید محمدزاده (سهمیه آزاد)، 5بازیکن تازه وارد پارس جنوبی هستند که کارت بازی آن‌ها صادر شده و مشکلی برای همراهی این تیم در بازی فردا ندارند.
محسن فروزان دروازه‌بان سابق تیم‌های تراکتور و استقلال که در آستانه پیوستن به پارس جنوبی قراردارد، به علت داشتن پرونده باز در کمیته اخلاق باید رای نهایی را از دادسرای قضایی دریافت و به این کمیته ارائه کند و در صورت تبرئه شدن این دروازه‌بان، او می‌تواند مراحل نهایی انعقاد قرارداد با باشگاه جمی را پشت سر بگذارد. بنابراین فروزان در بازی فردا قادر به همراهی پارس جنوبی نیست و در صورت دریافت مجوز بازی در هفته آینده، می‌تواند از بازی خانگی مقابل گل‌گهر وظیفه حفاظت از قفس توری را به عهده بگیرد.
ضمن اینکه مراد مرادی، مدیرعامل پارسی‌ها با حضور در جلسه تمرینی امروز این تیم به بازیکنانی که تاکنون دریافتی آن‌ها به 50درصد نرسیده تضمین داد که در هفته آینده حدود 20درصد به تمامی آن‌ها پرداخت خواهد شد تا به این ترتیب دریافتی کلیه بازیکنان به 50درصد رسیده و یکسان باشد.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ مسابقه دو تیم ذوب‌آهن و پارس جنوبی اگر اتفاق خاصی نیفتد، از ساعت 15:45 فردا دقیقه آغاز خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

آخرین اخبار استقلال/ درگیری شیخ قبل پرواز؛ تغییر ساعت کنفرانس مجیدی!

حضور بازیکن جدایی طلب در تمرین پرسپولیس

فردا ساعت 15؛ یحیی درباره تراکتور چه خواهد گفت؟!

 

 

 

تگ ها


محسن فروزان پارس جم کمیته اخلاق لیگ برتر فوتبال مدال پارس جنوبی جم ذوب آهن ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال