پوگبا: پوستر شش بازیکن روی دیوار اتاقم بود

ستناره فرانسوی منچستریونایتد از شش فوتبالیستی که برایش محبوب تر از همه بودند، رونمایی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پل پوگبا در تیم های پایه ای لوهاور فرانسه بود که رشد کرد و سال ۲۰۰۹ راهی آکادمی منچستریونایتد شد. پس از دو سال او به تیم اول باشگاه راه یافت ولی در پی بی اعتمادی های مکرر سر الکس فرگوسن، ترجیح داد سال ۲۰۱۲ راهی یوونتوس شود و اوجگیری فوتبال او در تورین شروع شد. پوگبا سال ۲۰۱۶ و پس از ۴ فصل درخشان در یوونتوس، به عنوان گران ترن بازیکن دنیا به یونایتد بازگشت.

پوگبا در تمام سال های اخیر به کانون شایعه تبدیل شده است. زمانی می گفتند او قطعا راهی بارسا خواهد شد و در دو سال گذشته از رئال به عنوان مقصد احتمالی او نام برده شده است. پوگبا علاقه فراوانی به زین الدین زیدان سرمربی رئال دارد و تابستان گذشته هر کاری برای جدایی از یونایتد برای انتقال به مادرید انجام داد ولی موفق نشد.

پوگبا که این روزها به دلیل تعطیلی فوتبال و شیوع کرونا در خانه تمرینات اختصاصی را انجام می دهد، از شش بازیکن محبوب خود رونمایی کرد:« من عاشق بازی های رونالدو برزیلی، رونالدینیو، زین الدین زیدان، تیری آنری، جبرئیل سیسه و کاکا بودم و پوستر این شش بازیکن روی دیوار اتاقم بود.»

سه بازیکن فرانسوی و سه بازیکن برزیلی با خصوصیات تهاجمی که در مجموع فاتح جام های فراوانی در فوتبال شدند، در قلب پوگبا جای داشتند. او  می تواند فصل بعد زیر نظر یکی از ستاره های محبوب خود به فوتبالش را ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!
احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان منچستریونایتد فرانسه پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید فوتبال