پیشکسوت استقلال: استقلال همین الان هم کهکشانی است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: این که قرار است استقلال برای فصل بعد تیمی کهکشانی باشد خبر خوبی است اما مگر امسال تیم ما کهکشانی نبود؟...

به گزارش مدال و به نقل از مهر، افشین حاجی پور اظهار داشت: با این که استقلال مقابل صنعت نفت پیروز شد اما حالا دیگر این پیروزی‌ها نمی‌تواند آنطور که باید ما را شاد کند چون دیگر رقابتی برای قهرمانی باقی نمانده است. متاسفانه مثل همه سالهای گذشته رقابتی برای قهرمانی باقی نگذاشته‌اند و این انگیزه را از ما می‌گیرد.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: در همه سالهای گذشته هرگاه تیم استقلال به اوج می‌رسید و بارقه‌های امید برای قهرمانی را زنده می‌کرد، اتفاقی از درون تیم افتاده که منجر به فروپاشی آن شده است. دو فصل پیش تیم در آستانه قهرمانی با شفر قرار داشت اما به ناگاه این مربی آلمانی اخراج شد و آن اتفاقات بعدی و امسال هم که تیم ما واقعا بدل به تیمی رویایی شده بود، طوری استراماچونی از ایران رفت که خودش هم نفهمید چطور این اتفاق برای او افتاده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه مدیرعامل استقلال وعده آماده کردن تیمی کهکشانی برای فصل بعد را داده است. اما تیم ما همین فصل هم کهکشانی بود. تیمی که بازیکنانی مثل حسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، غلامی، یزدانی، علی کریمی، ریگی، باقری، اسماعیلی، دیاباته، قائدی، مطهری، میلیچ و... را دارد، کهکشانی نیست؟

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: اوج هنر مدیران استقلال حفظ همین تیم برای فصل است چون همین تیم هم یک تیم کهکشانی به حساب می‌آید. اما این تیم کهکشانی و تیم‌های کهکشانی سالهای قبل کدام ابزار را برای قهرمانی نیاز دارند که در اختیار آنها نبوده است.

حاجی پور تصریح کرد: ما در همه سالهای گذشته هم تیم کهکشانی داشتیم اما صرف داشتن چند فوق ستاره برای قهرمانی کافی نیست. باید یک عزم و اراده قوی و عمومی نزد همه استقلالی‌ها پدید آید تا همه ابزار قهرمانی در کنار هم جمع شوند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص احتمال قهرمانی این تیم در جام حذفی بیان داشت: پیش بینی چنین مسئله‌ای واقعا دشوار است. هرچند استقلال تا مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بالا آمده، اما چه کسی می‌توان تضمین دهد در این مرحله حتما سپاهان را شکست می‌دهد و در صورت غلبه بر سپاهان هم تیم‌های خوب دیگری در جدول حضور دارند.

وی بیان داشت: البته که قهرمانی استقلال در جام حذفی همه ما را خوشحال می‌کند و این آرزوی ما است که این اتفاق بیفتد، اما باید واقعیت را دید و بیان داشت قهرمانی حذفی هم خیلی سهل الوصول نیست. 

بیشتر بخوانید:
سعادتمند: قرار است با استراماچونی توافق کنیم
حلالی: پرسپولیس در آسیا به مشکل می خورد

تگ ها


افشین حاجی پور تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال استقلال تهران پیشکسوت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال