ژاوی فاش می کند؛ چرا به نیمار سیلی زدم

رسانه های بین المللی ماجرای ژاوی هرناندز کاپیتان سابق بارسلونا و سرمربی حال حاضر السد و نیمار را در جشن پیروزی باشگاه در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ به خاطر یک اتفاق جالب دستمایه قرار داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتشار عکس هایی از جشن قهرمانی سه گانه بارسا در فصل ۲۰۱۴/۲۰۱۵ در رسانه های مختلف دیده می شود که ژاوی درحال سیلی زدن به نیمار ستاره برزیلی آن زمان بارسلونا است.


در حالی که بازیکنان بارسلونا با کسب عنوان قهرمانی لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروچا سوار براتوبوس رو باز بوده و با هوادانشان در حال شادی بودند ژاوی ناگهان انگار نیمار را هول داده و به او سیلی زد. ژاوی مربی السد و کاپیتان وقت بارسلونا بعدا فاش کرد که نیمار سعی داشت به شوخی او را از بالای اتوبوس به پایین بکشد ، اما ژاوی قبول نکرد و با یک سیلی از او خواست تا تمرکزش روی شادی با هواداران باشد.


ژاوی در این رابطه گفت:" من میخواهم بازیکنان همیشه به هواداران احترام بگذارند، این جشن ها متعلق به هواداران است. بله ما می توانیم شوخی کنیم اما در زمان مناسب و نباید فرصتی که برای تشکر از هوادارانمان داریم را از دست بدهیم. بعد از جشن بازیکنان هرکاری که دوست دارد انجام می دهند."

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ خداحافظی قاتل بارسلونا از دنیای فوتبال
تخفیف بزرگ ستاره آلمانی به بایرن مونیخ
تمدید قرارداد نویر چگونه به بارسلونا کمک می کند؟

تگ ها


نیمار ژاوی پاری سن ژرمن تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان بارسلونا فوتبال