کارشناس ایتالیایی: سردار آزمون نزدیکترین گزینه به تیم ناپولی است

یک کارشناس نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا معتقد است مهاجم تیم ملی ایران نزدیک ترین گزینه برای حضور در تیم ناپولی ایتالیا است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آندره آ دی للا در گفتگو با سایت «آره نا ناپولی» به ارزیابی نقل و انتقالات پیش روی باشگاه ناپولی به خصوص برای خط حمله پرداخت و اعلام کرد: مالن»، «اوسمینه» و «سردار آزمون» سه گزینه مدنظر برای خط حمله این تیم هستند.

دی للا تأکید کرد: قیمت بالای اوسمینه و همچنین مصدومیت قبلی و قیمت مالن از دلایلی است که آنها را از تیم ناپولی دور می کند و احتمالاً مسئولان این باشگاه ایتالیایی، قید او آنها می زنند.

این کارشناس نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا ضمن تمجید از سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران تأکید کرد: آزمون قدرت بدنی بالایی دارد و در نبردهای هوایی هم دارای توانمندی های خاصی است. هرچند این بازیکن نسبت به اوسمینه و مالن بزرگتر است (از لحاظ سنی) اما قیمت او در بازار حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون یورو برآورد می شود و همچنین می تواند علاوه بر بازی به عنوان مهاجم اول، در نقش مهاجم دوم ظاهر شود.

بیشتر بخوانید:
۴ بازیکن و یک مربی تراکتور کرونا دارند
مدیرعامل ذوب‌آهن و شفاف‌سازی در مورد قرارداد رادولوویچ 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان لژیونرها اخبار لژیونرها نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سردار آزمون ناپولی زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر سری آ فوتبال