کارشناس والیبال: حضور برخی افراد در هیات رئیسه والیبال تاسف‌آور است

کارشناس والیبال ایران گفت: بهتر است داورزنی درباره اعضای هیات رئیسه فدراسیون تجدید نظر کند چون حضور برخی افراد در هیات رئیسه تاسف آور است....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، ناصر شهنازی درباره شرایط خاص فدراسیون والیبال در این روزها به دلیل مشخص نبودن تکلیف کمیته‌ها و بازوهای دیگر فدراسیون، توضیح داد: واقعیت امر این است که قبل از رفتن داورزنی والیبال ایران از نظر مدیریتی ثبات بسیار خوبی داشت،‌ همین موضوع هم باعث شد تا والیبال ما در عرصه‌های بین‌المللی فراتر از آسیا هم نتیجه بگیرد. با رفتن داورزنی فدراسیون دچار یک سکته شد و افرادی روی کار آمدند که به دلایل مختلف در فراهم کردن شرایط خوب ناتوان بودند. 

او با بیان اینکه والیبال در دو سال گذشته آسیب دید، ادامه داد: با بازگشت داورزنی اکنون همه اهالی این رشته بخاطر تجربه او انتظاراتشان بالاتر رفته و توقع بیشتری از والیبال ایران دارند. توقعات این است که شرایط فدراسیون نسبت به گذشته بهتر شود. والیبال ما میان تیم‌های برتر جهان قرار داشته و رتبه هشتم جهان را به خود اختصاص داده است، پس همه انتظار دارند تا زیر ساخت‌ها و سخت افزار این رشته در داخل کشور، نسبت به گذشته بهبود پیدا کند. 

کارشناس والیبال ایران تاکید کرد: انتظارات موجود مبنی بر اینکه والیبال از حالت سکون درآمده و رو به پیشرفت بیشتر حرکت کند کاملا منطقی است، اما حس می‌کنم داورزنی یک مقدار بیشتر از قبل صبور شده و شاید هم به دلیل مشکلات کرونا فعلا دست نگه داشته است. با همه این‌ها ما نیاز داریم هر چه سریع‌تر کمیته‌ها و بازوهای کمکی فدراسیون را راه اندازی کنیم تا کارها به درستی پیش رود. یک نفر شاید بتواند تایید کننده باشد، اما نمی‌تواند در مورد همه چیز تصمیم گیرنده دقیقی باشد. داورزنی باید سریع‌تر تکلیف فدراسیون را مشخص کند. 

او در پاسخ به این سوال که چرا امسال با سایپا همکاری نکرد؟ توضیح داد: تصمیم گرفته‌ام درباره عملکرد خود با تیم سایپا سکوت کرده و قضاوت را به مردم بسپارم، اما امیدوارم بگذارند سایپا همانند گذشته فعالیت خود در والیبال را ادامه دهد چون نام والیبال ما با سایپا در هم آمیخته است. شخصا عرق خاصی نسبت به سایپا دارم، اما قضاوت در مورد عملکردم را به مردم واگذار می‌کنم. حرف زیاد است و الان نمی‌خواهم آن‌ها را مطرح کنم، امیدوارم بگذارند سایپا در آرامش به فعالیت خوب خود ادامه دهد.  این اتفاق در دو سال ۹۴ و ۹۸ برای من رخ داد، اما فعلا چیزی نمی‌گویم چون سایپا را دوست دارم.

سرمربی تیم سایپا در فصل گذشته لیگ، با انتقاد از افراد منصوب شده در هیات رئیسه فدراسیون والیبال توضیح داد: من وقتی لیست اعضای هیات رئیسه را می‌بینم، نام برخی مربیان مشغول در لیگ را می‌بینم که برای فدراسیونی مثل والیبال جای تاسف دارد. وقتی کسی ذینفع است، نمی‌تواند در مورد مسائل کلان والیبال نظر دهد و بهتر است داورزنی هر چه سریع‌تر در این مورد تجدید نظر کند.

بیشتر بخوانید:
قهرمان کشتی جهان: وقت کافی برای دفن قربانیان کرونا را هم نداشتیم!
مخالفت آمریکا با تصمیم اتحادیه جهانی کشتی 

تگ ها


والیبال منهای فوتبال والیبال