کری جالب توجه ستاره جدید رئال مادرید

لوکا یوویچ، مهاجم صربستانی رئال مادرید، ادعا کرد که استعداد او گلزنی است و به این طریق برای رقبا به طرز جالبی کری خواند....

به گزارش مدال؛ «لوکا یوویچ» یکی از ستاره‌هایی‌ست که در تابستان به جمع سفیدپوشان رئال مادرید اضافه شد، مهاجمی اهل صربستان که با قراردادی 60 میلیون یورویی بار سفر از آینتراخت فرانکفورت بست و پا به سانتیاگوبرنابئو گذاشت، ستاره‌ای که پیش‌بینی‌های بسیاری پیرامون تاثیر او در فصل آینده شنیده می‌شود.

یوویچ در گفتگو با سایت رسمی رئال مادرید ضمن توضیح درباره خود، به صورت زیرپوستی کری جالبی برای رقبای فصل آینده رئال خواند: «همه در زندگی استعدادی دارند، فکر می‌کنم استعداد من گلزنی است و هر کسی مقابلم قرار بگیرد دروازه‌اش را باز می‌کنم. نمی‌دانم چه شد که یک مهاجم شدم اما از زمانی که به یاد می‌آورم شیفته گلزنی بودم. به خاطر دارم نوارهای بازی‌های روژه میلا با کامرون در جام جهانی 1990 را نگاه می‌کردم و البته مسابقات رونالدو نازاریو را. شیفته مهارت نازاریو در رد کردن دروازه‌بان‌ها و گلزنی‌هایش بودم. بعد از تماشای گل‌هایش، حرکاتش را در خانه تکرار می‌کردم.»

یوویچ در ادامه خاطرات تلخی نیز از کودکی‌اش تعریف کرد: «زمانی که 9 یا 10 ساله بودم، خواهر بزرگم به شدت بیمار شد، بدون شک آن لحظه‌ای بود که زندگی ما تغییر کرد. من درباره این مسئله زیاد صحبت نکرده‌ام اما خواهرم دچار سرطان خون شد. مادرم کارش را ترک کرد تا مراقب خواهرم باشد. من هم با پدر و پدربزرگم زندگی کردم و هر روز با تیم ستاره سرخ در بلگراد تمرین می‌کردم. وقتی خواهرم بیماری‌اش را شکست داد، من نیز قدرت گرفتم تا موفق شوم. می‌خواستم مانند او یک برنده باشم. من از شهری می‌آیم که 105 خانه داشت اما حالا می‌بینم به چه رسیده‌ام و چه آینده‌ای دارم. برایم همه چیز سریع رخ داده. چند سال پیش تنها رویای بازی برای ستاره سرخ را در سر داشتم. اکنون سابقه حضور در نیمه‌نهایی لیگ اروپا را دارم و حالا قرار است برای رئال مادرید بازی کنم و می‌خواهم به جام جهانی برسم. هرگز به جراتم شک نکردم، مهم‌ترین مسئله برای یک مهاجم اعتماد به نفسش است.»

بیشتر بخوانید:

بازگشت زیدان به اردوی رئال مادرید

تگ ها


لوکا یوویچ کری خواندن مهاجم رئال Luka Jović رئال مادرید لالیگا فوتبال