کنعانی‌زادگان در گفتگو با مدال: همه چیز در پرسپولیس عالی و لذتبخش است

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: وضعیت فعلی تیم چیزی جز افتخار به پوشیدن پیراهن این تیم برای مجموعه باقی نگذاشته است....

محمدحسین کنعانی زادگان در گفتگو با خبرنگار مدال درباره وضعیت پرسپولیس از زمان حضور یحیی گل محمدی در راس کادر فنی اظهار داشت: تمرینات تیم به خوبی با حضور ایشان و اعضای جدید کادر فنی در حال پیگیری است و شرایط خیلی خوبی داریم.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: شاید اگر بخواهم درباره این روزها و تمریناتی که با بازیکنان انجام می دهیم حرفی بزنم باید بگویم همه چیز عالی است و لذتبخش.

کنعانی زادگان درباره انتظار هواداران برای پوکر قهرمانی سرخ ها با یحیی گل محمدی تصریح کرد: قطعا دنبالش هستیم. هواداران پرسپولیس برای ما هرگز کم نگذاستند و این رابطه بین ما و هواداران دو طرفه بوده و خواهد ماند. بازی به بازی پیش می رویم تا به این مهم برسیم.

مدافع سرخ ها درباره بازی با تراکتور یادآور شد: یکی از سخت ترین بازی ها را داریم ولی می خواهیم بازی های نیم فصل دوم را با پیروزی شروع کنیم تا جایگاه خودمان را در صدر جدول حفظ کنیم. تراکتور تیم خیلی خوبی است که باید تمرکز کاملی نسبت به این بازی داشته باشیم.

وی درباره عدم انتخاب سرمربی تیم ملی به عنوان جانشین مارک ویلموتس افزود: در حیطه اختیارات من نیست که اظهار نظر کنم. بازیکن هستم و فقط دوست دارم در زمین مسابقه برای تیمم در رده باشگاهی و ملی افتخار آفرینی کنم.

بیشتر بخوانید:

طنزهای فیروز کریمی؛ صحبت با موبایل در برنامه پخش زنده + ویدیو

بینی معاون باشگاه شکست؛ استقلال صاحبخانه نشد!

 

 

تگ ها


کنعانی زادگان پرسپولیس تراکتور لیگ برتر گل محمدی فوتبال